Piątek, 7 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Reklama


Reklama

Pijany kierowca audi zatrzymany po policyjnym pościgu (zdjęcia)


Dopiero po policyjnym pościgu udało się zatrzymać pijanego kierowcą audi. Jechał razem z pijanym pasażerem. Ich auto miało solidnie uszkodzony przód.Funkcjonariusze otrzymali anonimowe zgłoszenie, że od strony Olszyn w kierunku Szczytna jedzie audi z uszkodzonym przodem pojazdu.

 

- Według zgłaszającego styl jazdy wskazał, że kierowca może być pijany – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji.

 

W kierunku Olszyn ruszył policyjny patrol. Mimo prób zatrzymania audi, kierowca nie reagował. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Rozbite auto udało im się zatrzymać dopiero na rondzie w centrum Szczytna.


Reklama

 

Reklama

Po badaniu alkomatem okazało się, ze 31-letni kierowca, mieszkaniec Szczytna, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego kompan, 42-letni mieszkaniec gminy Szczytno, był w podobnym stanie.

 

- Kierujący został zatrzymany a jego pojazd odholowany – mówi sierżant Izabela Cyganiuk. - Pasażer został przekazany pod opiekę rodzinie. Będziemy wyjaśniali, jak doszło do uszkodzeń samochody. Kierowca po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Na szczególne uznanie z naszej strony zasługuje osoba, która zgłosiła nam ten incydent, bo naprawdę sytuacja była bardzo niebezpieczna.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 marca.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze