Reklama


Reklama

Pierwsze zawody w nowej rzeczywistości


Po tygodniach niepewności ruszyły wyczekiwane przez wszystkich zawody lekkoatletyczne. W piątek, 19 czerwca, zawodnicy nowo powstałego klubu LKS Masuria Jęcznik mogli po raz pierwszy sprawdzić się na otwartym stadionie. Niestety, ze względu na obostrzenia spowodowane koronawirusem rywalizacja na obiektach AZS Olsztyn przebiegała przy ograniczeniach liczby startujących. Mimo to nasza skromna. 3-osobowa reprezentacja zaprezentowała się bardzo dobrze ustanawiając same rekordy życiowe.Kornelia Sokołowska zwyciężyła na dystansie 600 m z nowym rekordem życiowym 1 min. 42.45 sek. Zuzanna Brzdąkiewicz zajęła 2 miejsce w swojej serii na dystansie 300 m z wynikiem 45.50 sek. (również rekord życiowy), a jej kolega klubowy Mateusz Deptuła zajął pierwsze miejsce w swojej serii (trzecie ogólnie) z wynikiem 37.45 s., poprawiając także najlepszy wynik w życiu.

 


Reklama

Zawodnicy zmotywowani sukcesami szykują się do kolejnego startu, tym razem w Toruniu.

 

Stowarzyszenie „Sportowe Mazury” dokłada także wszelkich starań, aby tegoroczna edycja Adreanline.pl Triathlon Szczytno była jeszcze bardziej atrakcyjna. Z powodu odwołania większości zawodów, nasza impreza stała się jedyną szansą na start dla wielu zawodników i w związku z tym cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem w środowisku sportowym. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się rywalizacja na dystansie olimpijskim. Jest to wyjątkowo wymagająca konkurencja, podczas której zawodnicy będą musieli pokonać 1500 m pływania, 41 km na rowerze a na koniec ścigać się na 10 km.

Reklama

Anna JesieńKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Już dawno nie czytałam wywiadu z tak pozytywną osobą. Powodzenia!

  Brawo!


  2020-08-10 18:54:09
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  ... jak go znajdą, przetrącić nogi i sądownie zakazać korzystania z chodzika. Moze wtedy zrozumie, co zrobił

  Proponuję...


  2020-08-10 13:55:53
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  \"Nigdy się tym nie interesowaliśmy – przyznaje Barbara Trusewicz, sekretarz gminy Dźwierzuty. - Sprawdziliśmy to w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i OSP Rumy robią to legalnie, ale dobrze byłoby o tym przynajmniej poinformować właściciela gruntu\". No to na jakiej podstawie był użytkowany grunt gminny przez OSP? Na jakiej podstawie dostaje się dopłaty do nie swoich gruntów, skoro Gmina obarczyła karą OSP za BEZUMOWNE KORZYSTANIE Z GRUNTÓW GMINY - tylko o 2,2 ha. A jak to wygląda wobec pozostałych prawie 8 ha, które na zasadzie SŁOWNEJ ZGODY PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI było wykorzystanych dla uzyskiwania dopłat? I tak od 2014 r. To się nadaje do prokuratury. Chyba, że jakieś interesy wiążą właścicieli gruntów prywatnych, którzy \'na słowo\" oddali je OSP.

  Mdli mnie


  2020-08-09 15:16:42
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Złapać dziada. Za jaja i na gałąź.

  Korniszon


  2020-08-09 14:39:18
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Pewnie jakiś ciułacz złomu przytulił go , należałoby popytać na skupach złomu .

  Aluminium w cenie.


  2020-08-09 09:46:55
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  Wyłudzenie i poświadczenie nieprawdy.

  Wniosek do prokuratury.


  2020-08-09 08:01:33
 • Taniec „zaraził” koronawirusem dwie mieszkanki gminy Szczytno
  Brednie, skoro nie miały objawów to skąd nawet przypuszczenia że mają wirusa?

  Marek


  2020-08-07 23:05:37
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Ponieważ Szanowna Redakcja nie umieszcza wpisów, których nie może w pierwszej fazie zweryfikować - tzn. nie wiadomo, jaki będzie odzew ludu - to pozwolę sobie ponownie się wypowiedzieć, zmieniając jedynie formę (poprzednia była bardziej kulturalna). Posłużę się w tym celu parafrazą cytatu niezapomnianego filmowego dr. Sztrosmajera: Gdyby głupota umiała latać fruwać wszystkie Panie wznosiłyby się jak gołębice.

  Waga


  2020-08-06 16:26:48
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Gadanie, gadanie, gadanie, gadanie i.t.d..... a powinno być KARANIE, KARANIE i KARANIE. Tylko kij w ręku władzy coś zmieni.

  Też kierowca


  2020-08-06 09:56:28
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  do uczestnika : żal ściska bo ktoś sobie poszedł do kina...niezłe jest się czym chwalić.

  Matka


  2020-08-06 07:59:04