Niedziela, 26 Wrzesień
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa -

Reklama


Reklama

Pięciu na jednego. Brutalny napada na 38-latka


Pięciu mieszkańców Pasymia niebawem odpowie przed sądem za naruszenie miru domowego 38-latka oraz jego pobicie. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (21.02.21r.), wtedy to sprawcy weszli do domu 38-latka i tam zaczęli okładać go pięściami. Z naszych informacji wynika, że część napastników to strażacy ochotnicy.Na szczęście mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Szczycieńscy kryminalni w ciągu zaledwie jednego dnia ustalili dane wszystkich sprawców i ich zatrzymali. Śledczy postawili zarzuty 25, 30, 31, 35 i 43-latkowi. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Reklama

 

Reklama

W niedzielę (21.02.21r.) parę minut po godzinie 23:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że 38-letni mieszkaniec Pasymia, został pobity przez grupę mężczyzn.

 

- Przybyli na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze ustalili, że grupa osób weszła do domu 38-latka i bez podania przyczyna zaczęła go okładać pięściami i kopać - mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Całe zajście zauważyła siostra pokrzywdzonego, która akurat podjechała pod dom. Na widok kobiety sprawcy się spłoszyli i oddalili z miejsca zdarzenia.

 

Na szczęście 38-letni mieszkaniec Pasymia, nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Następnego dnia (22.02.21r.) złożył zawiadomienie w szczycieńskiej komendzie dotyczące naruszenia miru domowego i pobicia. Kryminalni natychmiast rozpoczęli działania ukierunkowane na ustalenie i zatrzymanie sprawców tego zajścia. W ciągu zaledwie jednej doby zatrzymali, aż pięciu mężczyzn w wieku 25, 30, 31, 35 i 43 lat, wszyscy to mieszkańcy Pasymia. Śledczy całej piątce postawili już zarzuty. Mundurowi ustalili również, że powodem tego zajścia mogły być jakieś „porachunki” z przeszłości.

 

KPP Szczytno/ip

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu. Fot. policja.pl

 Komentarze do artykułu

Egon Olsen

banda ,,Łysego\'\' - pięciu na jednego

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43