Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Pięciu na jednego. Brutalny napada na 38-latka


Pięciu mieszkańców Pasymia niebawem odpowie przed sądem za naruszenie miru domowego 38-latka oraz jego pobicie. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (21.02.21r.), wtedy to sprawcy weszli do domu 38-latka i tam zaczęli okładać go pięściami. Z naszych informacji wynika, że część napastników to strażacy ochotnicy.Na szczęście mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Szczycieńscy kryminalni w ciągu zaledwie jednego dnia ustalili dane wszystkich sprawców i ich zatrzymali. Śledczy postawili zarzuty 25, 30, 31, 35 i 43-latkowi. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Reklama

 

Reklama

W niedzielę (21.02.21r.) parę minut po godzinie 23:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że 38-letni mieszkaniec Pasymia, został pobity przez grupę mężczyzn.

 

- Przybyli na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze ustalili, że grupa osób weszła do domu 38-latka i bez podania przyczyna zaczęła go okładać pięściami i kopać - mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Całe zajście zauważyła siostra pokrzywdzonego, która akurat podjechała pod dom. Na widok kobiety sprawcy się spłoszyli i oddalili z miejsca zdarzenia.

 

Na szczęście 38-letni mieszkaniec Pasymia, nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Następnego dnia (22.02.21r.) złożył zawiadomienie w szczycieńskiej komendzie dotyczące naruszenia miru domowego i pobicia. Kryminalni natychmiast rozpoczęli działania ukierunkowane na ustalenie i zatrzymanie sprawców tego zajścia. W ciągu zaledwie jednej doby zatrzymali, aż pięciu mężczyzn w wieku 25, 30, 31, 35 i 43 lat, wszyscy to mieszkańcy Pasymia. Śledczy całej piątce postawili już zarzuty. Mundurowi ustalili również, że powodem tego zajścia mogły być jakieś „porachunki” z przeszłości.

 

KPP Szczytno/ip

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu. Fot. policja.pl

 Komentarze do artykułu

Egon Olsen

banda ,,Łysego\'\' - pięciu na jednego

Napisz

Reklama


Komentarze