Sobota, 20 Kwiecień
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -

Piątka dla Vęgorii

Już w drugiej minucie pojedynku SKS Szczytno z Vęgorią Węgorzewo nasza drużyna straciła bramkę. Później było już tylko gorzej. Efekt przegrana 0 do 5.

Mateusz Opar 68'

SKS SZCZYTNO. Skład podstawowy: Gabriel Sachajczuk (75'), Grzegorz Kozicki, Michał Deptuła (70'), Piotr Burakiewicz (46'), Filip Brzeziński, Paweł Skrajny, Filip Chorążewicz (85'), Łukasz Krajza, 10 Rafał Krajza (70'), Konrad Dąbrowski (46'), Karol Tański (46').

Skład rezerwowy: Adam Zalewski (70'), Kacper Taradejna (70'), Jakub Przywara (46'), Igor Nurkowski (46'), Augustyn Siurnicki (85'), Dawid Manowski (46'), Krzysztof Kołakowski (75').

Drużyna ze Szczytna po pierwszej połowie do szatni schodziła z wynikiem 0:3. W drugiej połowie szkoleniowiec ze Szczytna Marcin Cieślik dokonał kilku zmian i postawił wszystko na jedną kartę. Piłkarze SKS zagrali bardziej ofensywnie. Wyglądało to całkiem dobrze, wysoki pressing z naszej strony pozwolił oddać kilka strzałów na bramkę gospodarzy, aczkolwiek bez goli. Jeszcze w pierwszej połowie spotkania Rafał Krajza bliski był zdobycia gola kontaktowego. Piłka trafiła jednak w słupek.

Po porażce z Vęgorią SKS spadł na 11 miejsce w tabeli ligi okręgowej.

Jurand Barciany - SKS Szczytno 21 listopada, 13:00

1. DKS Dobre Miasto 16 42