Reklama


Reklama

Piątek, 7 sierpnia - wernisaż prac Aleksandra Woźniaka – ZESZYTY


W piątek, 7 sierpnia odbędzie się wernisaż wystawy prac Aleksandra Woźniaka pt. “Zeszyty”. Początek godz. 18.30. Miejsce - Miejskim Domu Kultury w Szczytnie. Wstęp wolny.Serdecznie zapraszam na wystawę pt “Zeszyty”, na której zaprezentowane zostaną moje rysunki, malarstwo i grafika – zachęca artysta. - Moje artystyczne idee fixe są różnorodne. Należą do nich między innymi: przepływające obrazy, zeszyty, notatki, ogród, wędrujące rysunki, rysowanie tego co jest, wiosna, mikronarracje, epizody, codzienność, rysunki łańcuchowe, nagłe rysowanie, a także inne formy ekspresji na styku świata zastanego, poezji i narracji wizualnej.


Reklama

 

O autorze:

Dr hab. Aleksander Woźniak - artysta, grafik.

 

Pracuje na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie, na stanowisku profesora uczelni. Zajmuje się grafiką (szczególnie drzeworytem, litografią, wklęsłodrukiem), rysunkiem, a także innymi dziedzinami sztuk wizualnych.

 

Autor tekstów w zakresie technologii grafiki warsztatowej i kompozycji artystycznej.

Reklama

 

Laureat wielu nagród konkursów graficznych w kraju i za granicą. Zrealizował kilka rezydencji artystycznych w Japonii i USA. Mieszka i tworzy w Szczytnie.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze