Wtorek, 14 Lipiec, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego -

Reklama


Reklama

Pelak i Daszewski mistrzami powiatu


Mariusz Daszewski wśród mężczyzn i Agnieszka Pelak wśród kobiet – to zwycięzcy Otwartych Mistrzostw Powiatu w Tenisie Ziemnym o Puchar Starosty Szczycieńskiego w kat. mężczyzn, kobiet oraz mężczyzn 55+.



Zawody zorganizowało Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie. Rywalizację przeprowadzono systemem pucharowym

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Kat. mężczyzn

1. Daszewski Mariusz

2. Radziszewski Mariusz


Reklama

3. Pierzycki Robert

4. Nowotka Ryszard

 

Kat. Kobiet

1. Pelak Agnieszka

2. Klimczak Małgorzata

3. Gudzbeler Aneta

3. Jemielita Dorota

 

Reklama

Kat. Mężczyzn 55+

1. Tyczyński Jerzy

2. Gierach Marek

3. Gendek Mariusz

3. Miłek Janusz

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Do osoby \"ja. A czy ten krzyż kogokolwiek ogranicza w działaniu. Proszę się organizować i co leży na sercu, realizować. Osoby, dla których jest ważny krzyż, pięknie się zorganizowały. Przykład, że można coś zrobić dla siebie i innych, jest dany. Tylko kopiować - jak to zrobić. Wszystko co nas boli, poprawiajmy a nie tylko narzekamy. Jeśli te schody nad jeziorem, dla tutejszej społeczności, są takie ważne, to bez trudu w ciągu 2 tyg., zgromadzi się 100 tys. I będą schody. \"Dla każdego coś miłego\".

    Szczęściara.


    2020-07-14 09:37:49
  • Groźnie na drogach powiatu
    Oj Przyjacielu sławny się robisz

    Damian


    2020-07-14 09:10:26
  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Jestem pod ogromnym wrażeniem, tego czego dokonano. Ale jestem ździwiona, dlaczego Jezus ma przebite dłonie a nie nadgarstki. Całun Turyński, moim zdaniem jest autentyczny, jest dowodem, że Jezus z całą pewnością miał przebite nadgarstki a nie dłonie. A ponadto i nauka dowiódła, że dłonie by nie utrzymywały ciężaru ciała, by uległy rozerwaniu.

    Szczęściara.


    2020-07-14 08:25:41
  • Groźnie na drogach powiatu
    Wydaje mi się, ze nasze kary za łamanie przepisów, jazdę na kacu lub wręcz pijanych itp.sa tak małe, ze nie oddziałują .Konfiskata przedmiotu ,,zbrodni,,i duży mandat i nie od widzimisię policjanta ,ale wedle rozporządzenia troszkę by uporzadkowalo.

    Mazurka


    2020-07-14 06:06:23
  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Obrzydliwe. Czemu kościół się wszędzie panoszy. Dla mnie jako obywatela jest to po prostu łamanie moich konstytucyjnych praw, ok, niech sobie wierzą, ale w domu, a nie się z tym obnoszą jak z nie wiem czym. Mogliby za te 70 tysięcy wyremontować schody nad jeziorem na przykład. Po co komu nowy krzyz :)

    ja


    2020-07-13 22:02:57
  • Zamkowe ruiny w połowie mniej tajemnicze (zdjęcia)
    Jestem szczególnie zainteresowany latryną. Czy będzie wyeksponowana i wzbogacona o instalację multimedialną ?

    Olo


    2020-07-13 17:23:36
  • Groźnie na drogach powiatu
    Chciałabym odnieść się do fragmentu, gdzie piszecie o wypadku 16-letniej rowerzystki. A konkretnie fragment \"najprawdopodobniej zajechała jej nagle drogę\". Jak można tak pisać nie znając wersji poszkodowanej? Szkoda, że nie napiszecie np. że nie było żadnych śladów hamowania. Zamiast tego czytam, że \"nie zdążyła wyhamować\". To ma być dziennikarstwo??! Dno i metr mułu. Ale spokojnie, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Będziecie mieli okazję sprostować te bzdury.

    Zniesmaczona


    2020-07-13 13:50:15
  • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
    Ja z innej beczki, czy jechał ktoś ostatnio dookoła Dużego Domowego? Chodnik od strony Kamionka/Szczycionka jeszcze rok i będzie całkowicie zarośnięty, zero ławek, śmietników. Służby chyba śpią.

    Grażyna


    2020-07-13 13:22:22
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Poproszę o aktualizację stronki. Obserwuję ja od początku. Bardzo fajne źródło informacji

    Patryk