Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

PŁETWAL W PIERWSZYM SZEREGU


W Ciechanowie odbył się OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PŁYWACKI O PUCHAR PREZYDENTA z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. W jednodniowej rywalizacji wzięło udział 137 zawodników z 25 klubów, w tej stawce 6 zawodników z Płetwala Szczytno, którzy zdobyli aż 17 medali (5 złotych, 10 srebrnych, 2 brązowe). Dało to klubowi 5 miejsce w klasyfikacji medalowej i 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej.



W klasyfikacji generalnej (decyduje suma punktów wg tabeli wielobojowej fina za dwa starty) na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 1 miejsce SIERAK Kinga (16 lat i starsi, jako jedyna startująca), 2 miejsce CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat i młodsi) i KŁAK Marcin (16 lat i starsi), 3 miejsce JAKUBCEWICZ Dawid (11 lat), 5 miejsce DYMERSKA Weronika (14 lat) i JAKUBCEWICZ Maja (8 lat).


 

Medale zdobyli: SIERAK Kinga (2 złote), CHOROSZEWSKI Ignacy (1 złoty, 4 srebrne), KŁAK Marcin (1 złoty, 1 srebrny), DYMERSKA Weronika (1 złoty, 1 brązowy), JAKUBCEWICZ Dawid (3 srebrne, 1 brązowy) i JAKUBCEWICZ Maja (2 srebrne).



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-04-30 11:27:45

Medalowe sukcesy Płetwala w Mławie

  • Piątek, 2018-12-14 09:28:41

33 medale Płetwala w mistrzostwach

  • Piątek, 2018-10-12 10:50:43

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala

  • Sobota, 2018-06-23 15:29:50

PŁETWAL POKAZAŁ KLASĘ W OLSZTYNIE

  • Środa, 2018-04-25 15:55:59

Płetwal świetny w Giżycku

  • Piątek, 2018-04-13 10:25:17

Choroszewski trzeci, Płetwal - dwunasty


Komentarze

  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34