Czwartek, 27 Czerwiec, Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

„Ostra jazda” już w Szczytnie - spektakl pełen gwiazd


Kolejna plejada aktorskich gwiazd zawita do Szczytna, wśród nich między innymi: Marta Wierzbicka, Magdalena Wójcik, Mirosław Baka, Jan Jankowski czy Przemysław Sadowski. Aktorzy przyjadą do naszego miasta ze spektaklem „Ostra Jazda”.



Spektakl zaplanowano na sobotę, 6 kwietnia, na godzinę 17. Odbędzie się on w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie. Bilety można już kupować. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego kto zrobi to pierwszy będzie miał pewność, że obejrzy na żywo niesamowity, pełen humoru i energii spektakl, w którym zagrają znakomici aktorzy znani z telewizyjnych produkcji.

 

Sobota, 6 kwietnia 2019 o godz. 17:00

Sprzedaż trwa do: 6 kwietnia 2019 do godz. 16:00

Miejski Dom Kultury

ul. Polska 12, Szczytno

Ceny biletów: 90 PLN

Bilety można kupić:

https://www.kupbilecik.pl/impreza-34208-ostra.jazda.szczytno.html 

 

 

 

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie "Ostrej jazdy", którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł - postanawiają zrealizować... film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich "aktorów" i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane


jest w szczegółach... ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez. Spektakl Teatru Komedia z Warszawy!

 

Obsada:

Marta Wierzbicka

Magdalena Wójcik

Mirosław Baka

Jan Jankowski

Przemysław Sadowski



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48