Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Ostatnie minuty wstrząsnęły Omulwią


Bez pięciu podstawowych zawodników do Węgorzewa pojechali piłkarze Omulwi Wielbark, aby zmierzyć się z miejscową Vęgorią. I trzeba przyznać, że plan na zwycięstwo był... do 71 minuty meczu.Vęgoria Węgorzewo - Omulew Wielbark 3:0

 

Bramki Vęgoria:

Szymon Walaszczyk 71'

Mateusz Duda 83'

Rafał Raiński 90'+3

 

 

GZPN OMULEW WIELBARK. Skład podstawowy: Grzegorz Woźny, Marek Remiszewski (85'), Cezary Nowakowski (80'), Michał Murawski, Michał Kwiecień, Jakub Krupiński (34'), Łukasz Gut, Krystian Gąsiewski, Arkadiusz Cieślik (70'), Andrzej Bagiński, Mateusz Abramczyk.

Skład rezerwowy: Damian Zarzycki (85'), Miłosz Szczepkowski (70'), Andrzej Jabłonowski (34'), Jarosław Berk (80').

 

 

Vęgoria okazała się słabym rywalem. Ale za to takim, który wykorzystuje wszystkie nadarzające się okazje. Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane.


Reklama

 

- Zarówno Vęgoria, jak i my mieliśmy po jednej sytuacji strzeleckiej – relacjonuje trener Omulwi Mariusz Korczakowski. - Niestety, bramki nie padły. Pojechaliśmy do Węgorzewa bez Sebastiana Nowakowskiego, Kamila Miłka i Damiana Musiała, bo wypadli ze składu z powodu kontuzji. Czerwone kartki uniemożliwiły z kolei grę Hubertowi Bule i Mariuszowi Miłkowi. Ale mieliśmy plan na Vęgorię. I działał on do końcówki drugiej połowy, bo chłopaki wypełniali przedmeczowe założenia.

 

Gra układała się tak dobrze, że wielbarczanie stworzyli sobie w drugiej połowie aż dwie stuprocentowe sytuacje strzeleckie, których jednak na bramki nie zmienili Andrzej Jabłonowski i Łukasz Gut. - I to nas zgubiło – mówi Korczakowski. - Za bardzo w siebie uwierzyliśmy. Że możemy ten mecz wygrać. Atakując nieco się odkryliśmy i nadzialiśmy na pierwszą kontrę. Rywale ładnym strzałem głową zdobyli pierwszego gola. Za wszelką cenę chcieliśmy odrobić stratę i ponownie mało rozważnie ruszyliśmy do ataku. Kolejna kontra i 2:0. Trzecia bramka to również efekt naszej gonitwy za wynikiem. Właściwie nic już nie mieliśmy do stracenia. Choć tego meczu naprawdę szkoda, bo gdybyśmy do końca realizowali założenia przedmeczowe, to na pewno nie przegralibyśmy z Vęgorią, która moim zdaniem jest dość słabą drużyną. Szkoda punktów. Ale cóż, musimy szukać ich teraz gdzie indziej.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama