Niedziela, 17 Październik
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła -

Reklama


Reklama

Ostatnie minuty wstrząsnęły Omulwią


Bez pięciu podstawowych zawodników do Węgorzewa pojechali piłkarze Omulwi Wielbark, aby zmierzyć się z miejscową Vęgorią. I trzeba przyznać, że plan na zwycięstwo był... do 71 minuty meczu.Vęgoria Węgorzewo - Omulew Wielbark 3:0

 

Bramki Vęgoria:

Szymon Walaszczyk 71'

Mateusz Duda 83'

Rafał Raiński 90'+3

 

 

GZPN OMULEW WIELBARK. Skład podstawowy: Grzegorz Woźny, Marek Remiszewski (85'), Cezary Nowakowski (80'), Michał Murawski, Michał Kwiecień, Jakub Krupiński (34'), Łukasz Gut, Krystian Gąsiewski, Arkadiusz Cieślik (70'), Andrzej Bagiński, Mateusz Abramczyk.

Skład rezerwowy: Damian Zarzycki (85'), Miłosz Szczepkowski (70'), Andrzej Jabłonowski (34'), Jarosław Berk (80').

 

 

Vęgoria okazała się słabym rywalem. Ale za to takim, który wykorzystuje wszystkie nadarzające się okazje. Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane.


Reklama

 

- Zarówno Vęgoria, jak i my mieliśmy po jednej sytuacji strzeleckiej – relacjonuje trener Omulwi Mariusz Korczakowski. - Niestety, bramki nie padły. Pojechaliśmy do Węgorzewa bez Sebastiana Nowakowskiego, Kamila Miłka i Damiana Musiała, bo wypadli ze składu z powodu kontuzji. Czerwone kartki uniemożliwiły z kolei grę Hubertowi Bule i Mariuszowi Miłkowi. Ale mieliśmy plan na Vęgorię. I działał on do końcówki drugiej połowy, bo chłopaki wypełniali przedmeczowe założenia.

 

Gra układała się tak dobrze, że wielbarczanie stworzyli sobie w drugiej połowie aż dwie stuprocentowe sytuacje strzeleckie, których jednak na bramki nie zmienili Andrzej Jabłonowski i Łukasz Gut. - I to nas zgubiło – mówi Korczakowski. - Za bardzo w siebie uwierzyliśmy. Że możemy ten mecz wygrać. Atakując nieco się odkryliśmy i nadzialiśmy na pierwszą kontrę. Rywale ładnym strzałem głową zdobyli pierwszego gola. Za wszelką cenę chcieliśmy odrobić stratę i ponownie mało rozważnie ruszyliśmy do ataku. Kolejna kontra i 2:0. Trzecia bramka to również efekt naszej gonitwy za wynikiem. Właściwie nic już nie mieliśmy do stracenia. Choć tego meczu naprawdę szkoda, bo gdybyśmy do końca realizowali założenia przedmeczowe, to na pewno nie przegralibyśmy z Vęgorią, która moim zdaniem jest dość słabą drużyną. Szkoda punktów. Ale cóż, musimy szukać ich teraz gdzie indziej.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ma nowego prezesa
  Pompowanie pieniędzy w coś co nie ma.racji bytu to specjalność olsztyńskich oficjeli. Ilość pieniedzy która została wypompowana w ta super inwestycje nigdy się nie zwróci o dochodach nie wspominając.

  szczytno


  2021-10-16 14:35:36
 • Wójt bez „korony”, gmina w „ogonie” szczepień
  No i ludzie powinni brać przykład. Jak by się nikt nie szczepił i w maskach nie chodził to żydokomuna by odpuściła ze swoim pseudowirusem.

  Waldek


  2021-10-16 06:43:39
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Już od dawna się o tym mówi, tylko radni nie słuchają przedsiębiorców. Na naszym terenie jest duży potencjał.Przede wszystkim ustalić plan jakich inwestorów można ściągną na nasze piękne Mazury. Szkoda, że tyle fajnej przestrzeni zostało wykorzystne pod super markety. Słabo zarządzająca kadra z przykrością to informuje. Piękne miejsce wydobycie zamku tam powinno kwitnąć restauracjami z wielkiego wydarzenia. Masę zabytkow nie wykorzystanych a ciągle niszczą spustoszone budynki. Pisać każdy może a, gdzie działania i czyny. Narazie to tylko wirtualnie patrzę na zieleń, chodniki i lawczki wykorzystne w tak pięknym miejscu jak deptak Palcu Juranda. Brak szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka, walkaa i pogoń, żeby być na czele wirtualnego Świata.

  Tajemniczy gość


  2021-10-15 23:27:00
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  A spalić dziada.

  Kurczak


  2021-10-15 21:44:20
 • Czyste powietrze z większą kasą
  Spokojnie Kakr...nie udusisz się \"smogiem\", bo zwyczajnie nie zdążysz.... wcześniej albo zamarzniesz, albo umrzesz z głodu, bo wydasz większość z domowego budżetu na gaz :D Ceny gazu już poszły trzykrotnie w górę, a to dopiero początek...współczuje tym co zamienili piece węglowe na gazowe :) Załatwili was eko-talibowie, poczujecie to jeszcze tej zimy. W Krakowie zakazano palenia w kominku, zabroniono pieców węglowych, wszystko to w celu poprawienia fatalnego powietrza, a smog jak jest tak jest i będzie, bo Kraków usytuowany jest w niecce. Ale niektórzy ludzie są głupi...

  XXX


  2021-10-15 21:28:57
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Do włodarza....w miejscowości Rańsk właściciele pewnego gospodarstwa od lat wynoszą pozostałości po lecie, jesieni.... Robią kompostownik po drugiej stronie swojej posiadlosci, czyli po drugiej stronie ulicy. Kierunek Jeleniowi...

  Martyna


  2021-10-15 21:22:00
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Czy radny Tomasz wie ile jest 2+2? Zapewne odpowie 9 w moim portfelu.....

  Karolina


  2021-10-15 21:18:02
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Ktoś wybrał tych nieuków. Czy dla większości radnych miejskich matematyka jest niezrozumiała?

  Grzegorz


  2021-10-15 21:16:42
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Mam w dupie Szczytno stołek się liczy a Mańkowski przed wyborami obiecywał zakłady przetworcze i gdzie one powstały?

  TomaszŁ


  2021-10-15 19:08:34
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Sołtys solidny nawet że świetlicy nie można korzystać bo piłeczki od tenisa stołowego się niszczą jak się odbijają więc lepiej zamknąć.

  Wojtek diabeł


  2021-10-15 18:45:46

Reklama