Środa, 23 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Osiągnięcia zamienili na złotówki – gratulujemy!


37 uczniów z gminy Pasym otrzymało stypendia burmistrza Pasymia za wybitne osiągnięcia w nauce, kulturze bądź sporcie. Rozdano je w czwartek, 4 lipca. Do uczniów trafiło łącznie 15 tys. zł.



Wyróżnieni uczniowie:

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Tylkowie: Michał Bartkowiak, Alicja Czerpak, Oliwia Kozłowska, Amelia Kruczykl, Bartosz Żokowski, Emil Kruczyk, Zuzanna Jankowska, Kinga Kaczmarczyk, Wiktoria Abramska, Julia Jakobsze, Aleksandra Kruszyńska.

 

 

Szkoła Podstawowa w Gromie: Zuzanna Szyszkowska, Julia Turowska

 

 

Szkoła Podstawowa w Pasymiu: Michał Gołaszewski, Maja Szczepańska, Hanna Krasula, Adam Piotr Twardzik, Oliwia Rychlik, Amelia Oleszkiewicz, Maciej Krysiak, Piotr Kowalski, Grzegorz Kowalski, Julia Agaczewska, Michał Borkowski, Ewa Gołaszewska, Michał Łukaszewski, Julia Szczepańska, Małgorzata Hajduk, Amelia Borkowska, Alicja Chełstowska, Emil Chełstowski, Dagmara Żuk, Ewa Krasula.

 

 


Gimnazjum w Pasymiu: Alicja Rojek, Jakub Rożnowski, Michał Grotkowski.

 

Uczeń uczący się w Szkole Podstawowej w Szczytnie będący mieszkańcem Gminy Pasym: Krzysztof Całka.

 

 

Aby otrzymać stypendium uczeń musiał uzyskać średnią ocen co najmniej 5,6 w szkołach podstawowych oraz 5,4 w gimnazjum oraz co najmniej ocenę bardzo dobrą z zachowania.

 

 

Stypendystą mógł zostać także uczeń, który uzyskał średnią ocen nie niższą niż 3,0 oraz ocenę co najmniej bardzo dobrą z zachowania, a także został laureatem lub finalistą wojewódzkich lub ogólnopolskich konkursów i olimpiad przedmiotowych, lub sportowych.

 

 

 

Nagrody wręczyli uczniom Cezary Łachmański, burmistrz Pasymia oraz Andrzej Kozikowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Pasymiu i Wiesław Szubka, Sekretarz Miasta Pasym.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-03-29 12:00:52

Zamienili brygadiera na kapitana

  • Czwartek, 2017-06-22 10:38:35

Książka za osiągnięcia sportowe


Komentarze

  • Nie żyje ksiądz Mirosław Lango, proboszcz ze Spychowa
    ....śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą...Pokój Jego duszy.
    Autor: Jeremi Brzostowski
    2019-10-22 20:59:37
  • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
    Kto grozi, pewnie ci wielcy katolicy od miłosierdzia bożego, nafaszerowani: fałszem, podłością i obłudą!!! Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w niego kamień.
    Autor: szczytnianin
    2019-10-22 20:09:15
  • Tajemniczy pożar kamienicy przy 1 Maja (zdjęcia)
    Wcale bym się nie zdziwiła że poprostu znudziło się mieszkanie co niektórym w takich warunkach.
    Autor: Tasia
    2019-10-22 13:52:19
  • Arsenał Milicji Obywatelskiej na poddaszu w Kocie
    Jak to były pociski z 1913 r., to nie należały do MO, chyba że MO miała takie mausery po 1945 r. Pewnie były skonfiskowane - i zapomniane, albo ukryte przez byłych właścicieli domostwa sprzed 1945 r. Sam z taką sytuacją miałem do czynienia - ale dawniej - jeszcze w czasach \"komuny\". Oddałem na komendę, ale strach był, że z niej nie wrócę, jako podejrzany o dybanie na ustrój i prawowitą władzę.
    Autor: Krajan
    2019-10-21 15:43:48
  • Olimpijczyk jednak z porażką w Szczytnie
    ćwiczcie Panowie ćwiczcie.
    Autor: re:
    2019-10-21 01:50:38
  • Przedszkole w Orzynach zamienią na świetlicę?
    Diagnozowanie choroby, ciąg dalszy... Drugą kadencję słońce ze śmiechu się chowa w gminnym blasku światłości ,Orzyńską ciemnością. \"walącą\" po oczach. \"...ciemno wszędzie, głucho wszędzie\" - Mickiewicz się przypomina.
    Autor: Wiesława Kowalewska
    2019-10-20 13:09:49
  • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
    Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-10-18 16:17:24
  • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
    Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
    Autor: Śmieszek
    2019-10-18 14:21:02
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
    Autor: Gość
    2019-10-17 18:32:14
  • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
    Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
    Autor: Gość
    2019-10-17 17:38:13