Wtorek, 19 Marca
Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety -

Omulew pomogła Błękitnym i SKS-owi

Piłkarze Omulwi Wielbark zdemolowali Mazura Wydminy wygrywając aż 6:1. Dzięki zwycięstwu pomogli zarówno Błękitnym Pasym, jak i SKS-owi Szczytno w walce o utrzymanie w lidze, bo ekipa z Wydmin to ich bezpośredni konkurent w tej rywalizacji.

Bramki Mazur:

20' Szymon Tuttas

OMULEW WIELBARK: Dawid Mikulak, Daniel Włodkowski, Mariusz Miłek, Michał Murawski, Patryk Płoski, Michał Kwiecień, Bartek Kosiński, Andrzej Jabłonowski, Krystian Gąsiewski, Mateusz Abramczyk, Marcin Gwiazda.

Skład rezerwowy: Marek Remiszewski, Kamil Miłek, Tomasz Przybysz, Ariel Wójcik, Cezary Nowakowski, Arkadiusz Cieślik, Jarosław Berk.

Przystępując do tego meczu mieliśmy dwa cele – mówi Mariusz Korczakowski, trener Omulwi. - Pierwszym było oczywiście wygranie tego meczu. W ten sposób mogliśmy pomóc naszym kolegom ze Szczytna i Pasymia w walce o utrzymanie w okręgówce, bo Mazur Wydminy jest drużyną, która walczy z nimi bezpośrednio o baraże, dające szanse na utrzymanie. Drugim celem było wprowadzenie do zespołu jak najwięcej młodzieżowców, aby ograć ich na przyszły sezon. W pierwszym składzie wyszło ich aż pięciu. Dograli do końca meczu. Co prawda przez pierwsze 25 minut przecierałem oczy ze zdumienia, bo to Mazur był drużyną dominującą. W 20 minucie zdobyli nawet bramkę i objęli prowadzenie. Na szczęście po naszym wyrównaniu role odwróciły się o 180 stopni. Piłkarze z Wydmin byli jedynie tłem dla mojej rozkręconej drużyny. Był to naprawdę bardzo fajny mecz w wykonaniu młodych zawodników. W sobotę gramy z Bartoszycami.

7. Omulew Wielbark 28 39

8. DKS Dobre Miasto 27 35