Poniedziałek, 21 Czerwiec
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała -

Reklama


Reklama

Olimpijczyk wspiął się na trzecie miejsce


Miała być rekreacja i walka o utrzymanie w lidze, a tymczasem siatkarze Olimpijczyka Szczytno pną się w tabeli. Po pokonaniu zespołu Masuria Volley Giżycko zajmują trzecie miejsce w województwie.



Mimo pandemii siatkarze III ligi wznowili rozgrywki. W sobotę i niedzielę (16-17 stycznia) odbyły się po dwa mecze i dostarczyły dużych emocji. Team Cresovia Górowo po niezwykle zaciętym meczu wygrał w Kisielicach 3:2 i objął prowadzenie, ale tylko na chwilę, bowiem w niedzielę Sunbroker KPS Gietrzwałd, zgodnie z przewidywaniami, pokonał juniorów AZS UWM 3:0 i to on wspiął się na fotel lidera. Dobrą passę ma Olimpijczyk Szczytno. Pokonał teoretycznie silniejszą Masurię 3:2, a jeszcze w starym roku pewnie ograł Panoramę Działdowo 3:0 i jest już trzeci.


Reklama

 

Drużyna ze Szczytna wystąpiła w składzie: Jakub Boczar, Ariel Tański, Filip Kowalewski, Adam Ogrodowczyk, Kaceper Gut, Michał Kobus, Tomasz Olender, oraz Rafał Zawalniak, Jakub Chrzanowski, Włodzimierz Litwiejko.

 

 

Wyniki

AZS UWM Olsztyn – Sunbroker KPS Gietrzwałd 0:3 (15:25, 16:25, 23:25)

MLKS Olimpia Kisielice – Team Cresovia Górowo Iławeckie 2:3 (25:23, 24:26, 29:27, 23:25, 9:15)

UKS Olimpijczyk Szczytno – Masuria Volley Giżycko 3:2 (25:20, 25:23, 21:25, 22:25, 15:12)

Reklama

UKS Olimpijczyk Szczytno – SMS Panorama Działdowo 3:0 (28:26, 25:23, 25:22)

 

 

Tabela

 

1 Sunbroker KPS Gietrzwałd 7 19 20:4

2 Team Cresovia Górowo Iławeckie 7 17 19:7

3 UKS Olimpijczyk Szczytno 7 10 13:13

4 Masuria Volley Giżycko 5 9 11:10

5 MLKS Olimpia Kisielice 7 9 13:16

6 AZS UWM Olsztyn 6 1 4:18

7 SMS Panorama Działdowo 5 1 3:15



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Miejski żłobek powstanie w pomieszczeniach po byłej kręgielni
    Ale radni zdają sobie sprawę, że to oznacza, że w Hali Wagnera będzie się mieścił żłobek. A gdy będą odbywały się tam kolejne rozgrywki, konkursy, targi pracy i różne takie, które odbywały się do tej pory, co będzie z dzieciakami? Mam nadzieję, że pomieszczenie zostanie wyciszone, a to kosztuje niemałe pieniądze. Czy po prostu pójdziemy na żywioł? Na koniec jednak muszę dodać, że żłobek w Szczytnie się przyda, ale tam?

    Kowal


    2021-06-21 12:52:29
  • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
    Droga jest jak każda inna ale jak się nie potrafi jechać z odpowiednią prędkością to takie są wyniki.

    Kazik


    2021-06-21 08:52:57
  • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
    Moim zdaniem MW został kozłem ofiarnym , musieli na kogoś zrzucić winę , i padło na najniższy szczebel kierowniczy - czyli na brygadzistę !! A co dyrekcja zakładu nie wiedziała co się dzieje w zakładzie ? A Panie Rozogi rozwiń swoja myśl czy MW kazał Ci wkładać rękę w przenośnik ślimakowy ?

    Wojtek


    2021-06-21 08:15:46
  • Garaż z decyzją wojewody
    Panie radny sytuacja z garażem to taki Pana sukces jak Mańkowskiego z wieżą ciśnień.

    Prowadził ślepy kulawego


    2021-06-21 07:53:36
  • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
    M.W. to ciapa i nieudacznik. Przed laty straciłbym przez niego całe ramię w przenośniku ślimakowym. Ten człowiek już dawno nie powinien pracować na stanowisku brygadzisty.

    Rozogi


    2021-06-20 20:38:54
  • Bogdan Komosiński – sołtys Piasutna (zdjęcia)
    Panie Sołtysie, a może by tak zrobić w Piasutnie prawdziwy plac zabaw dla dzieci zamiast tego zarośnietego trawami z dołami w którym z łatwością schowa się trzylatek i drzazgami wchodzącymi w małe łapki?

    Barbara Kaim


    2021-06-20 17:31:32
  • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
    Ja bym nie bagatelizował wydarzeń kulturalnych - turystycznych, które są organizowane od lat. Nie wiem dokładnie, co z pierogami i świętem ziemniaka - bo to były sztandarowe propozycje samorządu miejskiego za czasów burmistrz Górskiej. Nie byłem publicznością tych imprez, bo kartoflaka i pierogi robi mi żona - i to mi wystarcza. Nie chcę się narażać na niepotrzebne przygody gastryczne. Natomiast pamiętam, jak burmistrz Górska chciała połączyć te dwie \"imprezy\" (ziemniaki i pierogi) z jarmarkiem Mazurskim robionym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum. A ja od swoich znajomych z tzw. wielkich miast zawsze byłem pytany - no to kiedy ten jarmark - bo to kawałek folkloru, muzyki, rękodzieła - no bo chcą przyjechać. Jestem ciekaw, czy kameralna i niekomercyjna atmosfera jarmarku mazurskiego będzie utrzymana. Ale też pamiętam, że nigdy nie było to traktowane, jako walor miasta. Miasto uważało, że bazar - pod nazwą jarmark jurandowy - jest jego priorytetem. No i mamy, co mamy. Ja akurat od lat obserwuję sobie te wydarzenia i czuję, że mam prawo oceniać. Prochu tutaj promocja (urzędnicy) nie wymyślą, o ile nie zaczną kontaktować się z ludźmi, którzy co nieco się na tym znają. Kto dokładnie - nie wiem. Ale wiem, że i Dni i Noce Szczytna nie muszą być wiejskim festynem, a bazary z chińszczyzną, pomieszane z pierogami i kartoflakiem są po prostu żenadą.

    Krajan


    2021-06-20 15:07:42
  • Garaż z decyzją wojewody
    Tak się właśnie dzieje gdy stanowiska radnych piastują ludzie bez przygotowania i doświadczenia biznesowego, kto z nich choćby jabłkami na rynku handlował, czy jakąkolwiek działalność z sukcesem prowadził? Chyba nikt i właśnie przez takie wybory Bareja może kręcić filmy a my mieszkańcy utrzymujemy takich aktorów.

    Przedsiębiorca


    2021-06-20 14:47:49
  • Nadchodzi upadek szczycieńskiego pływania?
    W każdym sporcie jest to samo :(. Sporty walki także kuleją bo zostały odcięte od maty w WSPolu. Obecnie pozostaje tułaczka po jakichś małych salkach bądź gościnnie treningi w Olsztynie. Nie tylko pływanie \"tonie\" ale myślę że pozostałe dyscypliny także :(

    Sporty Walki


    2021-06-20 11:33:56
  • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
    Każdy popełnia błędy , ale nie każdemu jest dane je naprawić.

    Życie


    2021-06-20 10:44:28