Sobota, 20 Kwiecień
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -

Olimpijczyk niestety bez szans

Siatkarze UKS Olimpijczyk Szczytno w niedzielę przegrali swój pojedynek z Sunbroker KPS Gietrzwałd. Wicelider dominował w każdym elemencie gry. Nasi siatkarze tylko w pierwszym secie próbowali nawiązać walkę.

W piątej kolejce spotkań III ligi siatkarzy (5/6 grudnia) faworyci mieli łatwe zadanie. Zarówno Team Cresovia Górowo Iławeckie jak i Sunbroker KPS Gietrzwałd nie dali najmniejszych szans przeciwnikom pokonując w trzech krótkich setach odpowiednio: SMS Panorama Działdowo i UKS Olimpijczyk Szczytno. Zespół z Górowa jest jedyną drużyną bez strat. Zacięty mecz odbył się w Olsztynie, gdzie juniorzy AZS UWM przegrali z ciułającymi punkty siatkarzami MLKS Olimpia Kisielice 2:3.

Wyniki:

AZS UWM Olsztyn – MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (25:21, 21:25, 22:25, 25:20, 10:15)

Sunbroker KPS Gietrzwałd – UKS Olimpijczyk Szczytno 3:0 (25:20, 25:8, 25:15)

Team Cresovia Górowo Iławeckie – SMS Panorama Działdowo 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)