Niedziela, 26 Styczeń, Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Olimpijczyk jedzie jednak do Działdowa


Miał być mecz w Szczytnie, z przyczyn technicznych odbędzie się jednak w Działdowie. Siatkarze Olimpijczyka Szczytno zmierzą się w niedzielę z drużyną SMS Działdowo.



Olimpijczyk w miniony weekend pauzował. W sobotę, 16 listopada miał zagrać na własnym boisku z SMS Działdowo.

 

- Niestety z przyczyn technicznych musieliśmy mecz w Szczytnie odwołać i to my w niedzielę jedziemy do Działdowa – wyjaśnia Mariusz Myślak, trener szczycieńskich siatkarzy.

 

 

W czwartek kolejce III ligi nasi siatkarze pauzowali. Grały za to inne druzyny. Oto wyniki tych pojedynków:


Reklama

 

SMS Panorama Działdowo - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:19)

MLKS Olimpia Kisielice - Team Cresovia Górowo Iławeckie 1:3 (22:25, 25:22, 10:25, 22:25)

Masuria Volley Giżycko - KPS Gietrzwałd 1:3 (17:25, 25:16, 21:25, 23:25)

SMS Ostróda - KSD Energoutil Ełk 0:3 (21:25, 15:25, 23:25)

 

 

Tabela

 

1 Masuria Volley Giżycko 4 7 10:4

Reklama

2 KSD Energoutil Ełk 4 7 10:6

3 Team Cresovia Górowo Iławeckie 4 7 9:6

4 KPS Gietrzwałd 3 6 9:2

5 SMS Panorama Działdowo 4 6 7:7

6 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3 4 5:8

7 MLKS Olimpia Kisielice 4 4 5:12

8 SMS Ostróda 3 4 3:8

9 UKS Olimpijczyk Szczytno 3 3 4:9



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Koperta czy dobre słowo?
    Każdy pretekst dobry , żeby strzyc owieczki.
    Autor: dr
    2020-01-26 19:12:55
  • Trafienie „drogówki” w Gromie
    Wielkie mi trafienie,niech przyjadą przed Jurgi gm.Pasym ,tu kilka lat już jeździ bez prawa jazdy cała okolica o tym wie
    Autor: Kolekcjonerskie prawo jazdy
    2020-01-26 12:04:21
  • Ruszył remont ulicy Nauczycielskiej
    Mieszkańcy ulicy Nauczycielskiej i całego osiedla z całego serca dziękują radnemu Arkadiuszowi Myslakowi za zajęcie się sprawą remontu i pomoc. Aby tak dalej. Trzymamy kciuki.
    Autor: Kasia
    2020-01-26 11:39:40
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    Dlaczego Starosta nie wystawił do walki swojego zwierzchnika partyjnego Rafała?
    Autor: Tomasz
    2020-01-26 11:34:22
  • Koperta czy dobre słowo?
    Gdybym należała do parafii Ks. Andrzeja Preuss to księdza bym przyjęła a że należę do St. Kostki to niestety ale nie chcę tego PANA biznesmena oglądać.
    Autor: Anna
    2020-01-25 22:52:26
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    No nie mogę gangster, który teraz udaje świętego. Obejrzyjcie sobie \' Strachu frajer z kina i wolności\'
    Autor: Bb
    2020-01-25 22:38:46
  • Pojedynek Matłach vs Oświeciński, cel... charytatywny
    Panie Jarosławie, wiem jaki będzie wynik meczu :-D. Oglądałem właśnie wystąpienie dr. ekonomii i zarządzanie z pańskiego elektoratu. Człowiek udowadniał, że 500+ to kłamstwo. Argumentował to, 500+ na drugie dziecko, na pierwsze brak, a dzietność w kraju 1,3. Wyciągnął więc równanie: 500(1.3-1)=150. Uważam , że równanie jest błędne i nie zawiera wszystkich wiadomych. Powinien jeszcze uwzględnić kwadrat przyprostokątnej, obwód kraju, coś podzielić, dodać, a może i coś odpierwiastkować. Wynik zaskoczyłby nawet tych co biorą 500+. Okazało by się, że ludzie dopłacają do tematu:-D. To pewnie z tych doktorów, co to chcieli Rosjan wysłać na słońce. Słońce gorące, to z wyliczeń im wyszło, że powinni lądować w nocy :-D Elektorat :-D
    Autor: Tomasz
    2020-01-25 21:23:47
  • „Nowy” licznik z lepszym stanem kupił na złomie
    Ciekawe, to co zrobić gdy stary licznik na prawde się zepsuje? Jechać po wymianie na korekte licznika I dajmy np. Na to jechac ok 100 km do najbliższego warsztatu i po drodze kontrola. To wg. Zaje prawa trzeba jechać na lawecie. Co raz piekniejsze prawo I sprawiedliwość oraz postęp cywilizacyjny w kraju.
    Autor: Zxy
    2020-01-25 20:10:27
  • „Nowy” licznik z lepszym stanem kupił na złomie
    Też tak miałem , kupiłem używany licznik z przebiegiem ok 90 tyś km mniejszym , ponieważ licznik oryginalny uległ uszkodzeniu i co wtedy ? czy też byłem przestępcą???
    Autor: Dany
    2020-01-25 12:04:42
  • Koperta czy dobre słowo?
    \"bo to jest nasza parafia, nie moja. To są nasze inwestycje, sprawy – nie moje.\" Ksiadz wypowiada sie jako kosciol jest nasz. Mialam okazje sie przekonac. Para mloda nie ma wyboru nie moze udekorowac sama kosciola ma narzucane z gory przez kogo i za ile. Kazdy z nas ma inne podejscie do slubu i nie koniecznie musi sie z tym zgadzac co ksiadz narzuca . Szkoda ze proboszcz nie moze tego zrozumiec i traktuje kosciol jak swoja wlasnosc. Ja rowniez uslyszalam cene za slub.
    Autor: W.
    2020-01-25 11:02:59