Piątek, 3 Kwiecień, Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Ogólniak wciąż bez dyrektorskiej głowy


Mariola Jaworska dyrektorem Zespołu Szkół nr III w Szczytnie nie jest już od pół roku, a mimo to placówka wciąż nie ma dyrektora. Do pierwszego konkursu na to stanowisko nikt się nie zgłosił. - Kolejny konkurs ogłosimy na pewno do świąt wielkanocnych – zapewnia Jarosław Matłach, starosta szczycieński.- Na razie placówką kieruje pani Monika Chorążewicz, która zgodziła się pełnić obowiązki dyrektora. Myślę, że szkoła jest w dobrych rękach. Ale oczywiście dyrektora musimy znaleźć - zapowiada starosta.

 


Reklama

Przypomnijmy. Mariola Jaworska dyrektorem ZS 3 była od 2012 roku. Zastąpiła na tym stanowisku Piotra Karczewskiego. Dla wielu decyzja pani Marioli była zaskoczeniem, bo za jej rządów szczycieński ogólniak powrócił do dawnej świetności. Szkoła solidnie się rozwinęła. Zrealizowano tam m.in. kilka wielomilionowych projektów skierowanych do uczniów i nauczycieli.

Reklama

 

Mariola Jaworska w tej chwili pracuje na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Prowadzi tam też zajęcia. Jest adiunktem.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze