Środa, 22 Styczeń, Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

„Oczko” ze złotych medali pływaków


Aż 32 medale, w tym 21 złotych, zdobyli pływacy z Płetwala podczas Mistrzostw Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego.



W zawodach wzięło udział 405 zawodników z 19 klubów. W tej stawce mieliśmy 6 zawodników z Płetwala Szczytno. Podopieczni trenera Sławomira Szczerbala, zdobyli 32 medale (21 złotych, 5 srebrnych, 6 brązowych). Dało to klubowi 3 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Bardzo dobrze zaprezentowała się Magdalena LIS (13 lat), która pobiła rekord okręgu stylem grzbietowym na dystansie: 100 m (1:09.75).

 

Sztafeta (14 lat i młodsi) w składzie: PIECHOWICZ Karolina, FILIPCZAK Nikola, LIS Magdalena i WALC Alicja zajęła 1 miejsce na dystansie 4x50 m stylem dowolnym.


Reklama

 

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 1 miejsce - PIEŃKOWSKA Martyna (10 lat i młodsi), CHOROSZEWSKI Ignacy (11 lat) i PIECHOWICZ Karolina (14 lat), 2 miejsce - LIS Magdalena (13 lat).

 

Medale zdobyli: CHOROSZEWSKI Ignacy (5 złotych), PIECHOWICZ Karolina (5 złotych), LIS Magdalena (4 złote, 1 srebrny), PIEŃKOWSKA Martyna (4 złote), FILIPCZAK Nikola (1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy), WALC Alicja (1 złoty, 1 brązowy), SĘK Remigiusz (1 srebrny), TEMPLIN Wiktoria (1 srebrny), CHOROSZEWSKI Iwo ( 2 brązowe), TECLAW Igor (1 brązowy) i TEMPLIN Patrycja (1 brązowy).

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-12-16 18:18:17

3 tysiące ton śmieci to 2 mln złotych

  • Piątek, 2019-11-22 11:15:38

Metr ulicy za tysiąc złotych

  • Poniedziałek, 2019-10-07 10:05:28

Rzucił się na bmw, bo nie dostał 5 złotych

Reklama


Komentarze

  • Czy śmieci zasypią nasz powiat?
    Faktycznie bardzo ciekawa sytuacja. Ten lub tych, którzy taką ustawę wymyślili powinno się zasypać śmieciami, może wtedy by zrozumieli legislacyjne bzdury. W stolicy i myślę w całej Polsce tak się dzieje. Szybko należy wnieść poprawki, które powinny być bardziej precyzyjnne w jaki sposób i kto ma za to odpowiadać.
    Autor: Włodzimierz Dudek
    2020-01-22 15:26:17
  • Potrącenie pieszego na Chrobrego (zdjęcia)
    \"Pieszy i kierowca\" - Z treści artykułu jasno wynika, że pieszy został zahaczony gdy już SCHODZIŁ z przejścia, to czyja to jest niby wina? Co się tak pieklisz? Na co miał ten pieszy uważać? Nagminnym jest, że kierowcy ruszają zanim pieszy opuści ulicę. Dziś w drodze do pracy jakiś idiota przejechał mi przed nosem, gdy już byłam w połowie pasów. Co niby miałam zrobić? Teleportować się na chodnik, żeby jaśnie pan nie musiał zwalniać przed pasami?
    Autor: A.
    2020-01-22 15:03:12
  • Dwudziestolecie wieży ciśnień w prywatnych rękach (zdjęcia, rozmowa)
    Kiedy rozpoczną się prace budowlane?
    Autor: Łukasz
    2020-01-22 12:03:21
  • Czy śmieci zasypią nasz powiat?
    To ustawa jest kulawa. A ustawa to kompetencje sejmu. Samorząd spija śmietankę a raczej śmieci które spływają z góry. No cóż, jacy obywatele taki sejm i takie ustawy.
    Autor: Do szaraków
    2020-01-22 11:21:27
  • Czy śmieci zasypią nasz powiat?
    Burmistrz powołał Radę Gospodarczą. W końcu jest okazja do wykazania się organu doradczego. Chyba, że służy tylko do spotkań przy kawie i tworzenia wirtualnych pomysłów, planów, , strategii itd.
    Autor: szary obywatel
    2020-01-22 10:43:45
  • Potrącenie pieszego na Chrobrego (zdjęcia)
    Co za absurd !!! Przejścia niebezpieczne !!!! Jak można coś takiego napisać ? Przejścia są normalne, tylko ludzie nie. Wmawianie pieszym, że mają pierwszeństwo jest największą głupotą. Na przejściu wszyscy, kierowcy i piesi muszą zachować szczególną ostrożność. Ludzie myśląc że mają pierwszeństwo wchodzą na przejście nawet nie podnosząc głowy (wpatrzeni w telefony), samochód nie zatrzyma się w miejscu, potrzebuje dystansu. Trzeba obiektywnie powiedzieć, że dużo w mieście się zmieniło pod tym względem na \"+\". Większość kierowców bardzo szanuje pieszych ale piesi też powinni ten szacunek mieć również dla kierowców i ich pojazdów, wtedy bezpieczeństwo będzie większe. To nie przejścia są winne wypadkom, tyko ludzie, piesi i kierowcy.
    Autor: Pieszy i kierowca
    2020-01-22 07:58:09
  • Ford galaxy w rowie, ranny 40-latek
    Zwykły idiota. Mało nie pozabijał innych.
    Autor: TT
    2020-01-22 07:46:35
  • Czy śmieci zasypią nasz powiat?
    Urzędnicy już wiedzą burmistrz Mańkowski już wie przewodniczący rady Łachacz też już słyszał i na tym tyle nikt nic nie robi.
    Autor: Marcin
    2020-01-22 06:41:33
  • Wybierali trumnę, choć wciąż mieli nadzieję
    Nie znam ani jednego ani drugiego chłopaczka , nie bronie nikogo . Ale skoro wiedział , że jest pijany to po co z nim wsiadał . Tak naprawdę na własną odpowiedzialność . Poproście operatora , którego jest bankomat o monitoring z miejsca i będzie wiadomo kto , wypłacał pieniążki z konta .
    Autor: Joanna
    2020-01-21 21:34:08
  • Via Masuria – droga, która uratuje Szczytno
    S16 to droga wazna dla gospodarki Rosji .
    Autor: WROTYCZ
    2020-01-21 21:04:03