Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

O włos od kolejnej tragedii. 69-latka wjechała w ogrodzenie, potrąciła 12-latka


Funkcjonariusze szczycieńskiej „drogówki” pracowali na miejscu poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Piasutnie w gminie Świętajno. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 69-letnia kierująca pojazdem marki Skoda, nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo i... staranowała ogrodzenie pobliskiej posesji, na której przebywał 12-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty.W minioną sobotę (17.07.21r.) parę minut po godzinie 14:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Piasutno w gminie Świętajno.


Reklama

 

- Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że kierująca pojazdem marki Skoda Fabia wjechała w ogrodzenie jednej z posesji, potrąciła osobę nieletnią i zatrzymała się na rusztowaniu rozstawionym przy budynku – mówi sierżant Izabela Cygnaiuk ze szczycieńskiej policji.

 

 

Na miejsce zdarzenia alarmowo udali się funkcjonariusze z referatu ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 69-letnia mieszkanka woj. mazowieckiego, nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, w wyniku, czego najechała na chodnik. Następnie Skoda uderzyła w ogrodzenie pobliskiej posesji, na której przebywał 12-letni chłopiec i zatrzymała się na rozstawionym przy budynku rusztowaniu.

Reklama

 

 

- 12-latek posiadał ogólne potłuczenia ciała – mówi policjantka. - Uskarżał się na ból nogi, jednak po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego ustalono, iż nie doznał on obrażeń wymagających dalszej jego hospitalizacji.

 

 Komentarze do artykułu

Seba

Tydzień wcześniej z drugiej strony domu w niedzielę spłonął samochód niestety osoba z samochodu zmarła

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze