Reklama


Reklama

OSP Płozy z nową torbą medyczną


Strażacy z OPS Płozy wzbogacili się o nową torbę medyczną wraz z niezbędnym wyposażeniem– otrzymali ją 18 listopada. Torbę przekazał Henryk Żuchowski, dyrektor olsztyńskiego oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

 Z prezentu zadowolony jest Jacek Dąbrowski, naczelnik OSP Płozy.

 

- Jest to nasza druga torba medyczna – mówi. - Pierwszą kupiliśmy za własne pieniądze. Oby więcej takich prezentów, które pomogą nam skuteczniej ratować ludzkie życie.

 

KRUS strażaków torbami obdarowuje już od kilku lat.


Reklama

 

- W ubiegłym roku trafiły one do 15 jednostek z naszego województwa – mówi Henryk Żuchowski. - W tym już do 9. Część toreb trafiło też do strażaków z powiatu szczycieńskiego m.in.: do Dźwierzut, Lipowca, Jedwabna, Dąbrów, Rozóg i dziś do OSP Płozy.

 

W ciągu ostatnich dwóch lat OSP Płozy znacznie się rozwinęła. Strażacy otrzymali nowy samochód gaśniczy, sprzęt oraz pobudowali nową remizę. Ale jednostkę tworzą przede wszystkim ludzie. Obecnie OSP Płozy posiadają 34 członków, z czego 11 uprawnionych jest do wyjazdów na akcje.

Reklama

 

Dominik Deptuła

 

 

 Komentarze do artykułu

dr

Ten wtręt o PO był niezbędny. Jest obowiązkowy we wszystkich wypowiedziach członków PiS,- nawet tak małego kalibru.

Henryk Żuchowski /henryk

Szanowni Państwo trzeba mieć wiele złośliwości i bielmo na oczach jeśli się nie widzi przyłbicy która zakrywa nos i usta i jest dopuszczona do stosowania. Do moich obowiązków statutowych należ poprzez prewencję poprawa bezpieczeństwa mieszkańców terenów wiejskich.Przez 8 lat rządów PO i PSL w powiecie Szczycieńskim nie trafiła żadna torba przedmedyczna z KRUS do OSP. Rozumiem Trole , że dla was lepiej by było ,żeby te torby powędrowały do innego województwa. Z poważaniem Henryk Żuchowski

obserwator

Kolejna relacja z aktywności Pana Żuchowskiego, gdzie znów maseczka na brodzie i szyi (wcześniej wizytowanie szpitala powiatowego oraz uroczystości przy pomniku z okazji 11 listopada). Czy nie ma nikogo, kto by mu powiedział o kompromitowaniu siebie? Na co liczy z tak żenującą, anty-społeczną postawą?!

!!!!! do Do

Słuchaj obrońco \"dobrej zmiany\", tobie już pewnie ciemny wór na głowę założyli i nic nie widzisz i nic nie słyszysz i błądzisz po omacku!!!!!

Do !!!!!

Uważaj , bo ciebie puszczą bez wora.

!!!!!

Typowe dla PiS-u, straż puszcza z torbami tak jak cały kraj!

Szczytnianin

Znowu Żuchowskiemu szczęka opadła i ją maseczką podtrzymuje, pewnie przed fleszem z aparatu aby nie było wątpliwości co do darczyńcy.

Mieszkaniec

Ze swojego nie daje. Chojny bo cudze. Jak słyszę że ktoś komuś coś daje, to od razu zastanawiam się komu zabiera. Lepszej zmiany maseczki też nie obowiązują. Są tylko dla pospólstwa.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Półtora roku za kolegę
  Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

  ali


  2021-01-27 15:30:19
 • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
  Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

  dr


  2021-01-27 14:51:55
 • Stara Gwardia nie rdzewieje...
  Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

  Krzysztof Żelaskowski


  2021-01-27 13:17:00
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

  ryk


  2021-01-27 07:33:40
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

  kol


  2021-01-27 06:41:11
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

  Seneka


  2021-01-26 22:25:20
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  Milicjant Rzepka zginął za denuncjowanie swoich kolegow z AK

  Seneka


  2021-01-26 22:22:23
 • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
  W tym (burdelu) na samym szczycie jest jeszcze większy pożar, więc szybko biegnij i go gaś strażaku!

  Do Mol


  2021-01-26 17:15:44
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Taka sobie Aneczko (zwracam uwagę na to, iż piszę Cię z dużej bukwy). Jeśli jesteś bojownikiem strony Rybińskiej, Łachacza i Kiersikowskiego - to trudno. Zapewne nic nie odwiedzie Cię od ich obrony.Ale Aneczko - zwróć uwagę na to, że wymieniłem osoby, które od lat - podobnie jak p. Boczar - są wybierani do Rady Miejskiej. Furczak - to nowicjusz. Zastanów się co twoim zdanie ci \"inni\" z dużym stażem radnych - zrobili dla miasta? Nie chce mi się już wieszać psów na Górskiej. Ale jednak muszę to powtórzyć - nic nie zrobiła dla miasta mając 16 lat na funkcji wice - a potem burmistrza miasta.


  2021-01-26 16:47:38
 • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
  Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

  mel


  2021-01-26 15:19:04