Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Nowy lokal dla bokserów (zdjęcia)


Jeden z pustostanów przy ulicy Żeromskiego w Szczytnie zmienić ma się nie do poznania. To wszystko za sprawą przemiany w nową salę dla boksujących w Gwardii Szczytno. Aby klubowe marzenie mogło się ziścić, potrzebna jest pomoc.Wcześniej bokserzy dzierżawili salę na terenie Wyższej Szkoły Policji, jednak ze względu na pandemię koronawirusa zmuszeni byli przemieścić się na stadion przy ul. Leśnej, a w późniejszym czasie do sali wynajmowanej od osoby prywatnej.


Reklama

 

Reklama

- Wewnątrz budynku znajdować się ma szatnia, maty do ćwiczeń oraz potrzebny do treningów sprzęt. - mówi trener Zenon Jagiełło. - Z tyłu planujemy postawić zadaszoną wiatę, w której będzie znajdował się ring, a całość terenu ma zostać ogrodzona. Przy tej odnowie intensywnie pracujemy: kadra, zawodnicy, rodzice.

 

Wszystko stawiać trzeba prawie od nowa: priorytetem jest porządne zadaszenie oraz ocieplenie budynku. Wstępne kalkulacje za całość przedsięwzięcia mówią o kwocie około 25 tysięcy złotych. - Chętnych do pomocy czy to materiałowej, czy finansowej proszę o kontakt, tel. 503 367 488 – mówi Zenon Jagiełło.

 

Dominik DeptułaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze