Środa, 23 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Nowy Król DISCO POLO w Kurpiowskiej Krainie (zdjęcia)


W czwartek, 15 sierpnia Kurpiowska Kraina zaprasza na Disco Piknik połączony z warsztatami dla dzieci, które poprowadzą najbardziej rozpoznawalne gwiazdy TIKTOKA. Na głównej scenie amfiteatru wystąpi młody wokalista disco polo - Miły Pan. Jego przeboje osiągnęły ponad 1 000 000 wyświetleń, a publiczność pokochała jego charyzmę sceniczną.



Czy to oznacza, że mamy nowego króla muzyki disco polo ? Przekonajcie się sami…

 

Czwartek, 15 sierpnia to dzień wolny od pracy, dlatego organizatorzy przewidzieli imprezę od godziny 12 do godziny 19:00.

 

W programie:

 

- Koncert „Miłego Pana” – nowy król muzyki disco

- Koncert „Daj to głośniej” – twórcy największego hitu tego lata

- Warsztaty z Twórcami „TIKTOKA”

- Koncert Kurpiowskiej Kapeli „Sobotnie Granie”


- Bezpłatne kajaki, canoe, korty tenisowe, boiska sportowe

 

Nowy pomost z plażą

Kurpiowska Kraina to kompleks rekreacyjno - sportowy położony w miejscowości Wydmusy, 35 km od Ostrołęki na trasie Ostrołęka – Myszyniec. Na terenie obiektu znajdują się hotel, restauracja, wypożyczalnia sprzętu wodnego, korty tenisowe, boiska sportowe, tor kartingowy, place zabaw, parking oraz plaża z nowym pomostem. Jest to idealne miejsce na organizację imprez firmowych oraz spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną.

 

Obiekt jest czynny codziennie od godziny 7:00 do 22:00.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Nie żyje ksiądz Mirosław Lango, proboszcz ze Spychowa
    ....śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą...Pokój Jego duszy.
    Autor: Jeremi Brzostowski
    2019-10-22 20:59:37
  • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
    Kto grozi, pewnie ci wielcy katolicy od miłosierdzia bożego, nafaszerowani: fałszem, podłością i obłudą!!! Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w niego kamień.
    Autor: szczytnianin
    2019-10-22 20:09:15
  • Tajemniczy pożar kamienicy przy 1 Maja (zdjęcia)
    Wcale bym się nie zdziwiła że poprostu znudziło się mieszkanie co niektórym w takich warunkach.
    Autor: Tasia
    2019-10-22 13:52:19
  • Arsenał Milicji Obywatelskiej na poddaszu w Kocie
    Jak to były pociski z 1913 r., to nie należały do MO, chyba że MO miała takie mausery po 1945 r. Pewnie były skonfiskowane - i zapomniane, albo ukryte przez byłych właścicieli domostwa sprzed 1945 r. Sam z taką sytuacją miałem do czynienia - ale dawniej - jeszcze w czasach \"komuny\". Oddałem na komendę, ale strach był, że z niej nie wrócę, jako podejrzany o dybanie na ustrój i prawowitą władzę.
    Autor: Krajan
    2019-10-21 15:43:48
  • Olimpijczyk jednak z porażką w Szczytnie
    ćwiczcie Panowie ćwiczcie.
    Autor: re:
    2019-10-21 01:50:38
  • Przedszkole w Orzynach zamienią na świetlicę?
    Diagnozowanie choroby, ciąg dalszy... Drugą kadencję słońce ze śmiechu się chowa w gminnym blasku światłości ,Orzyńską ciemnością. \"walącą\" po oczach. \"...ciemno wszędzie, głucho wszędzie\" - Mickiewicz się przypomina.
    Autor: Wiesława Kowalewska
    2019-10-20 13:09:49
  • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
    Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-10-18 16:17:24
  • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
    Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
    Autor: Śmieszek
    2019-10-18 14:21:02
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
    Autor: Gość
    2019-10-17 18:32:14
  • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
    Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
    Autor: Gość
    2019-10-17 17:38:13