Sobota, 29 Styczeń
Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -

Reklama


Reklama

Nowi dzielnicowi w gminach


Dwa powiatowe rejony mają nowych dzielnicowych. Zmiany dotyczą gminy Świętajno oraz części gminy Szczytno.Nowym dzielnicowym w Świętajnie został sierżant sztabowy Krzysztof Kurman. Zastąpił na tym stanowisku aspiranta Piotra Soliwodę, który awansował i został szefem wszystkich dzielnicowych w powiecie. Z kolei sierżant sztabowy Kurman do tej pory pracował w posterunku w Świętajnie w pionie patrolowo-interwencyjnym.

W gminie Szczytno zmiana nastąpiła w rewirze nr VI. Nowym dzielnicowym został sierżant sztabowy Maciej Boszko.

 

Przy okazji warto przypomnieć rewir działania obu dzielnicowych oraz telefony kontaktowe.


Reklama

 

Świętajno: Krzysztof Kurman

tel. (0 47) 73 313 02, kom. 606 926 079

e-mail: dzielnicowy.szczytno11@ol.policja.gov.pl

 

Biały Grunt, Bystrz, Chajdyce, Chochół, Cis, Długi Borek, Jerominy, Jerutki, Jeruty, Kierwik, Kobiel, Koczek, Kolonia, Konrady, Łąck Mały, Łąck Wielki, Myszadło, Niedźwiedzi Kąt, Nowe Czajki, Piasutno, Połom, Powałczyn, Racibórz, Spychowo, Spychowski Piec, Spychówko, Stare Czajki, Szklarnia, Świętajno, Zielone.

Reklama

 

Gmina Szczytno, rejon VI: Maciej Boszko

tel. 887-876-148

e-mail: dzielnicowy.szczytno6@ol.policja.gov.pl

 

Dębówko, Janowo, Jęcznik, Kamionek, Kaspry, Kobyłocha, Lemany, Lipowa Góra Zachód, Marksewo, Młyńsko, Ochódno, Olszyny, Piece, Romany, Sasek, Sawica, Stare Kiejkuty, Szczycionek, Trelkowo, Trelkówko, Ulążki, Wałpusz, Wykno, Zielonka.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  W Portugalii i Izraelu ponad 90% populacji zaszczepione, a chorych więcej.i hospitalizacji też więcej, niż rok temu i dwa lata temu kiedy to wybuchło... niby.

  Rodak


  2022-01-29 08:54:18
 • O czerni, maskach i uśmiechach błyskawicznych – felieton Jerzego Niemczuka
  Panie Niemczuk widać pańskie nazwisko ma charakter niepolski to że jest Pan mieszkańcem powiatu nie stanowi żeby Pan pisał głupoty zajmij się człowieku swoim domkiem w Piecach i nie rozprawiaj o sprawach które cię przerastają

  Przyjaciel ludu


  2022-01-29 02:17:41
 • Do urzędu już bez gotówki
  No co - kurę trzeba przynieść!

  Śmieszek


  2022-01-28 23:33:54
 • Drogowy boom, przygotowują przetargi
  Zrobimy to za 4 miliony ????

  Marcin


  2022-01-28 21:48:50
 • Dni i Noce wracają do Szczytna
  Co za bzdura, łaskawy Mańkowski z łaskawym Kiersikowskim przywracają imprezę, która ma dłuższą tradycje niż ich kariera partyjna.

  Adrian


  2022-01-28 21:19:06
 • List do Redakcji – Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie
  Panie Łachacz należy pogodzić się z porażkami gdyż Pana praca jako radnego jest nimi uslana. Zadbaj lepiej o podwyżki dla nauczycieli to twój domowy budżet się podniesie a sprawy trudne zostaw specjalistom.

  Dariusz


  2022-01-28 20:55:48
 • Dekanat urośnie w... parafie
  Przecież Wysocki chodząc, musiał ściągnąć po trzy stówy na granity i marmury, owieczki trzeba strzyc równo!!!

  XYZ


  2022-01-28 20:00:56
 • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
  Śmiech

  Krzyś


  2022-01-28 19:56:51
 • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
  Jakiś czas temu w lokalnej prasie :Marcin M. mówił że gmina Ruciane-Nida jest najspokojniejszą gminą w powiecie piskim. Mimo wszystko pracy nie brakuje. W wolnych chwilach znajdzie jednak czas na hobby, czyli wędkarstwo i wycieczki rowerowe. — Wygrana w plebiscycie jest dla mnie ogromną motywacją. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Mieszkańcy obdarzyli mnie dużym zaufaniem. I mogę obiecać, że zrobię wszystko, by ich nie zawieść. Mam nadzieję, że będę dobrym dzielnicowym. Będę się starał pomoc każdemu, kto do mnie przyjdzie — dodaje. Warto również wspomnieć, że Marcin M. awansował podczas oficjalnych obchodów Święta Policji, które odbyły się 5 sierpnia, rok temu.

  Krzyś


  2022-01-28 19:55:07
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  Według treści przysięgi lekarskiej i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić. Niestety, ale na takich prowincjach jak Szczytno lekarz poprzez rutyny zapomina co przysięgał robić. Kwestia szczepień jest rzeczą indywidualna można promować ale nie przymuszać. I skończcie te teorie spiskowe oparte na wymysłach, bez twardych dowodów.

  Prawda jest taka ze


  2022-01-28 18:32:48

Reklama