Reklama


Reklama

Nowe „domki” trafiły do Przytuliska w Jedwabnie


Przytulisko dla zwierząt w Jedwabnie zyskało pięć nowych bud dla sowich podopiecznych. Kupiono je z pieniędzy zebranych podczas „III Wielkiej Zbiórki dla Przytuliska Jedwabno".Każda z nich ma przedsionek, dzięki czemu zimny wiatr nie wleci do środka, a otwierany dach ułatwi czyszczenie budy wewnątrz.

Przypomnijmy, że pieniądze na nowe budy zebrano podczas zakończonej w sierpniu 2017 r. akcji „III Wielka Zbiórka dla Przytuliska Jedwabno", łącznie to ponad dwa tysiące dwieście złotych. Akcja trwała w dniach 12-16 sierpnia. W tych dniach, ubrani w specjalne koszulki wolontariusze kwestowali podczas Festynu w Nowym Dworze, podczas Dni Szuci, w miejscowych sklepach w Jedwabnie i w Nartach oraz podczas Dożynek Gminnych w Jedwabnie – zbierając karmę oraz pieniądze do puszek.


Reklama

- Dzięki zebranej sumie pieniędzy, mogliśmy pozwolić sobie na zakup nowoczesnych „domów" dla naszych cudownych psiaków w „Przytulisku" – mówią organizatorzy akcji. -Raz jeszcze DZIĘKUJEMY wszystkim dobrym ludziom, którzy wsparli naszą akcję!

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze