Reklama


Reklama

Nowa kia sportage trafiła do drogówki (zdjęcia)


Nowa oznakowana Kia Sportage z silnikiem benzynowym, napędem na cztery koła oraz automatyczną skrzynią biegów trafiła właśnie do szczycieńskich policjantów. Na auto zrzucili się samorządowcy oraz policja.Nowy radiowóz trafił do drogówki. Suv wyposażony jest w wspomaganie kierownicy, klimatyzację, poduszki powietrzne i w szereg systemów, które wpływają na bezpieczeństwo jazdy i komfort pracy funkcjonariuszy.

 

 

Zakup auta został sfinansowany dzięki wsparciu władz samorządowych, jak również z budżetu Policji.

W uroczystym przekazaniu radiowozu uczestniczył Starosta Szczycieński Jarosław Matłach, Wiceburmistrz Miasta Szczytno Ilona Bańkowska, Wójt Gminy Szczytno Sławomir Wojciechowski oraz dziekan dekanatu Szczytno ks. Andrzej Wysocki.


Reklama

 

 

Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie insp. Radosław Drach podziękował w imieniu podległych mu funkcjonariuszy za wsparcie w zakupie nowego radiowóz podkreślając, iż służyć on będzie do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu oraz pozwoli funkcjonariuszom, jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania na rzecz obywateli.

 

 

 

Tradycją stało się, że podczas uroczystości dziekan dekanatu Szczytno ks. Andrzej Wysocki poświęci nowy radiowóz. „Służyć i bronić” to motto działania służb policyjnych, mających za zadanie ochronę społeczeństwa i egzekwowanie przestrzegania prawa przez obywateli. Jednakże i policjanci w swojej pracy narażeni są na różne trudne i niespodziewane sytuacje oraz zagrożenia, stąd poświęcenie radiowozów policyjnych, ma wspierać ich pracę na rzecz tych, którym, na co dzień służą.

Reklama

 

 

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Vlad Palownik

Służyć pisowi i bronić księży pedofili oraz przemarszów faszystów Taka to rola dzisiejszej policji. Ten kraj za chwilę cofnie się do średniowiecza za sprawą kościoła.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze