Poniedziałek, 22 Lipiec, Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Noc niestraszna piłkarzom z Dźwierzut


Piłkarze FC Walkielona w składzie - Szymon Chrzanowski, Szymon Zarzycki, Bartosz Lossau, Wojciech Kuszmider, Krystian Ciężar, Gabryś Sachajczuk, Jakub Kulesik i Paweł Kobus - wygrali IX Nocny Turniej Drużyn 6-osobowych o Puchar Wójta Gminy Dźwierzuty.



Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Kulesik z drużyny FC Walkielona, najlepszym bramkarzem Krzysztof Zdrojewski z drużyny WKS, a najlepszym strzelcem Brajan Kisiel z drużyny Street Football

 

Tym razem do rywalizacji przystąpiło aż 12 zespołów:

 

1. FC Walkielona

2. Joga Bonito

3. Brygada Kryzys

4. LZS Tajfun Rzeck

5. Street Football

6. Amatorzy

7. Stromyk Mojtyny

8. Wiecznie Młodzi

9. Rumy

10. Chem Prof

11. FC Dzikie Koty

12. WKS

 

Mecze rozegrano w piątek, 21 czerwca. Zawody rozpoczęły się o godz. 18. Na boisku zjawiło się niemal 120 zawodników, których przywitali Marianna Szydlik, wójt gminy oraz Jarosław Szpyrka, animator sportu.

 

Po oficjalnym otwarciu rozpoczęto rozgrywki w fazie grupowej. Łącznie w trzech grupach rozegrano 18 meczów. O godzinie 22:30 ruszyły rozgrywki fazy ćwierćfinałowej, do której zakwalifikowały się Stromyk Mojtyny – Wiecznie Młodzi, FC Walkielona – Chem Prof, Street Football – LZS Tajfun Rzeck, Brygada Kryzys – WKS.


 

Do finału awansowały drużyny Stromyk Mojtyny – FC Walkielona. - W walce o pierwsze miejsce zwyciężyli zawodnicy drużyny FC Walkielona – mówi Jarosław Szpyrka. - Po ostatnim gwizdku, około godziny 2 w nocy zostały wręczone nagrody (10 kompletów strojów piłkarskich za I miejsce) oraz nagrody indywidualne.

 

Na wszystkich uczestników i kibiców czekał ciepły posiłek z grilla, przygotowany przez członków rady sołeckiej oraz rodziców najmłodszych adeptów piłkarskich GKS-u.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. FC Walkielona

2. Stromyk Mojtyny

3. Street Football

4. WKS

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-07-10 09:08:35

Lazarus wspiera ŚDS w Dźwierzutach

  • Czwartek, 2019-06-13 10:16:02

Szkolny wielobój w Dźwierzutach (zdjęcia)

  • Poniedziałek, 2019-05-20 18:40:22

GOPS dzieli kasę i... sklepy w Dźwierzutach

  • Niedziela, 2019-05-05 20:38:28

Sołtysi gminy Dźwierzuty

  • Wtorek, 2019-04-16 15:17:10

Kolarska sekcja sportowa w Dźwierzutach


Komentarze

  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołe miasteczko - zlikwidować! Po prostu, jeśli zdarzają się wypadki z ludzkiej - czy maszyny - winy, to nie korzystajmy z samochodu, hulajnogi, roweru, samolotu. Niech nikt nie wsiada na żadne karuzele, ani diabelskie młyny, żadne roller - coastery! Jak przestaniemy używać tych niebezpiecznych urządzeń - wypadków nie będzie. Inna sprawa - sprawdzenie bezpieczeństwa użytkowania danych sprzętów. Niech się taki instruktor, czy jak tam, najpierw sam przejedzie z pięć razy, albo i więcej na sprzęcie, który oferuje innym dla rozrywki, czy do używania. Nie od dzisiaj jest zwyczaj, że budowniczy mostów pierwsi przejeżdżają się po swojej konstrukcji. To nie sprawa eliminowania niebezpiecznych urządzeń, tylko uczciwości w dopuszczaniu ich do uzytku.
    Autor: Krajan
    2019-07-19 18:13:10
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołego miasteczka miało nie być a będzie.. Wielka tragedia... Jak ktoś nie będzie chciał korzystać z usług wesołego miasteczka to nie będzie... Tylko teraz zapewne wszystko będzie sprawdzane milion razy....
    Autor: Siwy Stefan burczymucha
    2019-07-19 15:37:42
  • Zdemolował szpital i... zmarł
    Policja to powinna się zająć, ale przypadkiem PanI Ani którą straciła zdrowie przez to, że dyżurującemu ginekologowi nie chciało się pracować.
    Autor: wkurzona
    2019-07-18 15:10:18
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    No dobrze, generalnie się zgadzam. Są przepisy na tego rodzaju sytuacje. Ale ja nie dzwoniłbym zaraz na policję, tylko spróbowałbym dogadać się z sąsiadem. Dopiero po nieudanej interwencji, zwróciłbym się do \"organów\". A tak - to rzeczywiście można się narazić na opinię pieniacza. Nie jest tu kwestią \"donoszenie\" na sąsiadów - tylko to, żeby umieć i chcieć się z nimi porozumiewać. A \"organy\" na samym końcu.
    Autor: Śmieszek
    2019-07-18 14:16:09
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    To jest przykre. Rok temu było mówione, że rezygnujemy z takich atrakcji, a tu się okazuje znowu będzie wesołe miasteczko...Gdzie konsekwencja...? Jeszcze najlepiej niech przyjedzie ta sama firma...ręce opadają.
    Autor: Mirek
    2019-07-18 11:17:30
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Gość ma rację! Jak to powiedział ktoś mądrzejszy \"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka\" Mogę sobie słuchać głośno muzy w bloku w środku dnia o 13, ale jestem świadom, że komuś to może przeszkadzać i policja może mi dowalić mandat.
    Autor: Mirek
    2019-07-17 22:38:13
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Nic dodać, nic ująć. Brawo dla autora listu!
    Autor: Czytelnik
    2019-07-17 20:20:54
  • W Pasymiu suszarnia stanęła w ogniu
    Czy te zdjęcie to z tego pożaru czy to tylko ilustracja do artykułu?
    Autor: Zdjęcie
    2019-07-17 14:36:29
  • Muzyka, bungee i kulomioci, czyli tegoroczne Dni i Noce Szczytna
    I wszędzie te zasrane disco z pola :/
    Autor: Wstyd
    2019-07-17 14:07:51
  • Próbował uniknąć czołówki, uderzył w drzewo (zdjęcia)
    ??? jakie to drzewo przy drodze??? Może w promieniu kilometra od dróg wszystko wytniemy bo \"przy drodze\"
    Autor: Ekolog
    2019-07-17 11:09:56