Niedziela, 22 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Noc niestraszna piłkarzom z Dźwierzut


Piłkarze FC Walkielona w składzie - Szymon Chrzanowski, Szymon Zarzycki, Bartosz Lossau, Wojciech Kuszmider, Krystian Ciężar, Gabryś Sachajczuk, Jakub Kulesik i Paweł Kobus - wygrali IX Nocny Turniej Drużyn 6-osobowych o Puchar Wójta Gminy Dźwierzuty.



Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Kulesik z drużyny FC Walkielona, najlepszym bramkarzem Krzysztof Zdrojewski z drużyny WKS, a najlepszym strzelcem Brajan Kisiel z drużyny Street Football

 

Tym razem do rywalizacji przystąpiło aż 12 zespołów:

 

1. FC Walkielona

2. Joga Bonito

3. Brygada Kryzys

4. LZS Tajfun Rzeck

5. Street Football

6. Amatorzy

7. Stromyk Mojtyny

8. Wiecznie Młodzi

9. Rumy

10. Chem Prof

11. FC Dzikie Koty

12. WKS

 

Mecze rozegrano w piątek, 21 czerwca. Zawody rozpoczęły się o godz. 18. Na boisku zjawiło się niemal 120 zawodników, których przywitali Marianna Szydlik, wójt gminy oraz Jarosław Szpyrka, animator sportu.

 

Po oficjalnym otwarciu rozpoczęto rozgrywki w fazie grupowej. Łącznie w trzech grupach rozegrano 18 meczów. O godzinie 22:30 ruszyły rozgrywki fazy ćwierćfinałowej, do której zakwalifikowały się Stromyk Mojtyny – Wiecznie Młodzi, FC Walkielona – Chem Prof, Street Football – LZS Tajfun Rzeck, Brygada Kryzys – WKS.


 

Do finału awansowały drużyny Stromyk Mojtyny – FC Walkielona. - W walce o pierwsze miejsce zwyciężyli zawodnicy drużyny FC Walkielona – mówi Jarosław Szpyrka. - Po ostatnim gwizdku, około godziny 2 w nocy zostały wręczone nagrody (10 kompletów strojów piłkarskich za I miejsce) oraz nagrody indywidualne.

 

Na wszystkich uczestników i kibiców czekał ciepły posiłek z grilla, przygotowany przez członków rady sołeckiej oraz rodziców najmłodszych adeptów piłkarskich GKS-u.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. FC Walkielona

2. Stromyk Mojtyny

3. Street Football

4. WKS

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Do Paulina.. Jest to zwrót środków za wykonane remonty. Nie wiem czemu nie ma takiej informacji w artykule .
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:18:24
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Do Śmieszek. Pani również nie może być dobrym człowiekiem powielajac bzdury. Sprawa była zgłaszana i zamieciona pod dywan. Duuzy ten dywan maja w UM. A na pikiecie P. Myślak nie było.
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:11:26
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Panie Burmistrzu ma Pan okazję zrobić porządek. Dymisja Dobrońskiego (który od lat trzyma się stanowiska nie wiadomo jakim cudem) i upomnienie dyrektorów. Mam nadzieję że ma Pan jaja.
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:57:52
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Krajan. Dokładnie. Otwierasz lodówkę a tam Kiersik. A zasług żadnych!!!
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:50:55
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Jako rodzic dziękuję, za nagłośnienie sytuacji. Należy mówić o takich patologiach zanim spowszednieją i niepostrzeżenie staną się częścią systemu edukacji, jak to ma miejsce na zachodzie europy, gdzie 4latków w przedszkolach edukuje się według standardów WHO zachęcając (sic!) do masturbacji lub indoktrynuje, że mogą wybrać czy chcą być dziewczynką czy chłopczykiem. To są ideologie chorych ludzi złej woli, co gorsze - realizowane pod kuratelą WHO. Te same chore standardy wchodzą dziś do szkół w Warszawie z aprobatą Trzaskowskiego, Rabieja i karty LGBT+. Protestujmy póki mamy świadomość zagrożenia i wolność słowa.
    Autor: Marek R.
    2019-09-22 02:31:15
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Dlaczego będą remontowane ulice, których remont był zrobiony w zeszłym roku? Czego im brakuje?
    Autor: Paulina
    2019-09-21 22:18:51
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Weszłam na stronę tej firmy i przeżyłam SZOK. Wszystkie informacje kończą się na r. 2015, co już świadczy o braku profesjonalizmu, a \"baza ekspertów\" - nie da się tego skomentować. Ludzie opamiętajcie się. Ta ankieta wygląda jakby sieć pedofilska sondowała czy znajdzie w Szczytnie już przygotowane ofiary... http://www.atelier-profilaktyka.edu.pl/baza_ekspertow
    Autor: Natalia
    2019-09-21 22:11:33
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Ja uważam że Pan Burmistrz wie jak zachować się w tego typu sytuacjach. Nie potrzebne są komentarze Troli Pisowskich.Przegrali wybory samorządowe i te burmistrzowe to niech zamilknal lub zamilknie działacz nieudacznik.
    Autor: Tomasz
    2019-09-21 22:01:12
  • Historyczne artefakty zostaną w Szczytnie
    Gdzie są radni w takich sytuacjach? maja wszystko w d.. Zdaje się, że tak. Bo się bawią tylko w dobrze opanowane gierki - kto komu przyłoży, albo kto uniknie ciosu. Układają się już politycznie pod wybory sejmowe.
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-09-21 20:50:48
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Kiedy była Pani pracownikiem schroniska i dlaczego - będąc świadkiem takich przerażających faktów - nie zawiadomiła pani organu odpowiedzialnego za schronisko oraz prokuratury? Wiem, że pani kariera zawodowa ma się dobrze, ma pani prywatną firmę - ale aby jej nie reklamować - nie wymienię nazwy. Mam wrażenie, że ten list służy tylko promocji pani firmy. A nie temu, żeby poprawić funkcjonowanie schroniska w Szczytnie. Gdyby pani na tym zależało - dawno zgłosiłaby pani wszystkie te rzeczy, o których pani pisze w tym liście do prokuratury. Jeśli pani tego nie zrobiła jest pani współodpowiedzialna za te rzekome przestępstwa - to jest tak samo karalne, jak ich dokonywanie. Sądzę, że ma pani w tym prywatny interes - np. przejąć schronisko od miasta, mieć na to dotację i robić biznes. Widziałem panią na pikiecie pod schroniskiem, kiedy był konflikt z burmistrz Górską. Nie jest pani dobrym człowiekiem.
    Autor: Śmieszek
    2019-09-21 20:45:05