Piątek, 3 Kwiecień, Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Nietrzeźwi na drogach powiatu szczycieńskiego


Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 54-letni kierowca toyoty, którego szczycieńscy policjanci zatrzymali dziś nad ranem na trasie Pasym – Tylkowo. Kierowca stracił prawo jazdy...Dzisiaj w nocy na trasie Pasym-Tylkowo parę minut po godzinie 2 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zatrzymali do kontroli kierującego toyotą.

 

- Powodem zatrzymania było podejrzenie, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - W wyniku badania trzeźwości okazało się, że 54-letni mieszkaniec Białegostoku na ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

 


Reklama

 

 

Pomimo apeli wciąż nie brakuje osób, które nie tylko wbrew prawu, ale przede wszystkim wbrew zdrowemu rozsądkowi decydują się na to, by wsiąść za kierownicę auta, będąc w stanie nietrzeźwości.

 

 

We wtorek (31.12.2019 r.) przed godziną 08:00 w Szczytnie na ulicy Łomżyńskiej szczycieńscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 48-latka ponad 0,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

 

 

Z kolei wczoraj (01.01.2020 r.) w miejscowości Zieleniec policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego 34-letniego kierującego skodą.

Reklama

 

- Został on wytypowany do zatrzymania, gdyż tor jego jazdy sugerował, że może się on znajdować pod wpływem alkoholu – mówi policjantka. - Mundurowi nie mylili się. Mężczyzna „wydmuchał” ponad 1,4 promila alkoholu. Dodatkowo podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami za co został ukarany mandatem w kwocie 500 zł.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze