Reklama


Reklama

Nieskuteczny remis Omulwi


Remisem 2:2 zakończył się pojedynek Omulwi Wielbark z LSK Różnowo. - Mogliśmy ten mecz wygrać – mówi Marcin Cieślak, który w tym pojedynku zastąpił trenera Mariusza Korczakowskiego. - Raziła nasza nieskuteczność – dodaje.Omulew Wielbark - LKS Różnowo 2:2

 

Bramki Omulew:

Michał Murawski 4'

Łukasz Gut 52'

 

Bramki LKS:

10' Konrad Laszuk

40' Kamil Kulas

 

 

OMULEW WIELBARK - TRENER: Cieślak Marcin - Skład podstawowy: Hubert Buła, Łukasz Gut, Jakub Krupiński (80'), Mateusz Abramczyk, Arkadiusz Cieślik (55'), Krystian Gąsiewski, Marcin Gwiazda, Michał Kwiecień, Michał Murawski (75'), Cezary Nowakowski, Patryk Płoski.


Reklama

Skład rezerwowy: Jarosław Berk, Andrzej Jabłonowski (75'), Kamil Miłek, Sebastian Nowakowski (55'), Tomasz Przybysz, Mateusz Tabaka (80'), Damian Zarzycki.

 

 

Mecz zaczęliśmy naprawdę dobrze, mocno i agresywnie – relacjonuje Marcin Cieślak. - Szybko, bo już w 4 minucie Michał Murawski zdobył dla nas bramkę. W ciągu kilku kolejnych minut mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji strzeleckich i ta łatwość wyjścia na pozycje do oddania strzału nas zgubiła. Poczuliśmy się pewnie. Poszliśmy jeszcze bardziej do przodu. Efekt był taki, że w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie. Nadzialiśmy się na kontrę i było 1:1. Drugą bramkę straciliśmy, bo zabrakło asekuracji przy rozgrywaniu przez naszych rywali rzutu wolnego. Sam rzut był niegroźny, ale piłka odbiła się gdzieś, trochę zamieszania i zawodnik Różnowa doskoczył do niej, strzałem głową pokonał naszego bramkarza. W drugiej połowie zrobiliśmy roszady w składzie. Wyrównaliśmy. Naprawdę mogliśmy wygrać ten mecz. Mieliśmy mnóstwo okazji do zdobycia bramek, ale raziła nieskuteczność. Szkoda tych punktów.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Środa, 2019-12-11 14:54:01

Fatalne kilka sekund Omulwi

 • Piątek, 2019-11-08 13:11:37

Omulew zremisowała wygrany mecz

 • Czwartek, 2019-10-03 11:22:34

Remis jak porażka dla Omulwi

 • Czwartek, 2019-10-03 11:20:05

Remis i punkt były blisko

 • Czwartek, 2019-09-26 10:58:00

Śniardwy obnażyły umiejętności Omulwi

 • Piątek, 2019-09-13 10:17:32

Fatalny „remis” SKS-u

Reklama


Komentarze

 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Racja, a we wrześniu będzie płacz i lament że młodzież do szkoły nie może bo korona w mieście, którą turyści przywlekli, hahahaha

  do szary obywatel


  2020-08-04 13:07:07
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  No, no, widzę prawdziwe Matki - Polki. Szczególnie jeśli chodzi o troskę o zdrowie własne i swoich rodzin.

  szary obywatel


  2020-08-04 12:11:21
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

  Anna


  2020-08-04 10:56:40
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

  mAREK


  2020-08-04 09:49:11
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

  KORONA


  2020-08-04 09:26:10
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Zabawa fajnie a gdzie maseczki


  2020-08-04 06:17:54
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Niewyżytym kretynom odbierać na zawsze prawka, auta, obcinać stopy - by nie mogli za szybko usiąść za kółkiem i obciążać kosztami leczenia i rehabilitacji ich ofiar, przeczołgać przez minimum roczny wolontariat w szpitalu lub hospicjum i dokładnie przebadać psychiatrycznie i psychologicznie. A może też pozbawiać źródeł testosteronu....

  ika


  2020-08-03 22:22:08
 • 22 kilometry szczęścia wójt Szydlik
  Wedle zaleceń przyjrzałem się sobie i doszedłem do wniosku, że wszystko jest dobrze. Dziękuję za troskę. Rzeczywiście, mam wyższe wykształcenie; cieszę się, że to widać. Jednak etatu w gminie nie mam, tutaj nos Cię zawiódł. Dosyć jednotorowe myślenie skoro pochwała równa się praca. A jeśli pochwalę chleb, wywąchasz z mojej klawiatury etat w piekarni? Co złego jest w docenieniu czyjegoś wysiłku? Uważam, że pisać można o ile ma się coś do powiedzenia na temat. Równie dobrze artykuł o wywozie śmieci w powiecie może się skończyć dyskusją w komentarzach o stanie dróg lub o masztach w Rańsku. Nie rozumiem czego bronisz? Naprawdę wyzywanie wójta od hipokrytek ma zmusić do odpowiedzi? Wystarczy napisać pismo do gminy z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Powaga takiego dokumentu wykluczy też wyzwiska. Żeby media się tą sprawą zajęły również trzeba bezpośrednio się skontaktować. Radzę czytać uważnie, nie czepiam się porównania drogi do sera. Można napisać, że droga przypomina/jest jak ser z dziurami. Tymczasem Oburzona napisała \"jeździ się jak po serze z wielkimi dziurami\". Wyszło komicznie. Podsumowanie: krytykujesz innych, lepiej zastanów się nad sobą.

  wdzięczny raz jeszcze


  2020-08-03 17:08:35
 • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
  Bardzo panu dziękuję za tę Dobrą Nowinę. Jak to pewien francuski polityk powiedział - niektórzy nie korzystają z okazji, aby milczeć. Dobrze, że Pan z tej możliwości nie skorzystał. Dzięki temu mieszkańcy Szczytna - no nie wszyscy, nie popadajmy w samozachwyt - mogli się zapoznać z Pana dokonaniami opozycyjnymi, Pana oglądem świata, z Pana mizantropią (proszę zapytać Prezesa, co to znaczy), a także z Pana oikofobią (moim zdaniem człowiek, który nienawidzi swoich rodaków - nienawidzi również swej Ojczyzny). Zna Pan środowisko z restauracji SOWA? Nie znosi go Pan? A skąd je Pan zna? Był Pan tam kelnerem, czy pracował w szatni, że aż tak ich Pan zna i nie lubi? Jeśli chciał się Pan przedstawić mieszkańcom Szczytna - jako cichy bohater opozycji (nie odmawiam panu zasług \"w sprawie\") - wśród \"resztek komuchów\" - to niestety spadł Pan z cokołu. Tak rewolucja pożera swoje dzieci... albo one same się pożerają, albo też zwykła ludzka zawiść.

  Śmieszek


  2020-08-03 13:17:48
 • Ciężarówka wyładowana soją przewróciła się w Młyńsku (zdjęcia)
  Przed dostawczakiem jechały dwie osobówki. Pierwsza skręciła na Lipowiec, osobówka za nią wyhamowała a dostawczakiem chyba się zagapił i żeby im w tył nie wjechać odbił w lewo a na tym pasie jechała Scania. Ciężarówką zjechał na pobocze i po chwili naczepa się zapadła na poboczu i przewróciła zestaw. Farta to ma typ co na poboczu trawę kosił. Naczepa minęła go na centymetry.

  JWB


  2020-08-03 12:02:50