Sobota, 18 Wrzesień
Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza -

Reklama


Reklama

Niepokoił matkę, nie płacił alimentów trafi na 150 dni do więzienia


48-latek z gminy Jedwabno najbliższe 150 dni spędzi w zakładzie karnym. Najpierw nie dopełnił nałożonego na niego przez sąd obowiązku alimentacyjnego. Następnie, gdy wymiar sprawiedliwości wymierzył mu zastępczą karę pozbawienia wolności, nie stawił się we wskazanym zakładzie karnym. Na domiar złego złośliwie niepokoił swoją 73-letnią matkę, która o tym fakcie powiadomiła szczycieńskich mundurowych.



W środę, 24 marca parę minut po godzinie 13:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od 73-letniej mieszkanki gminy Jedwabno. Kobieta twierdziła, że jej 48-letni syn wrócił do domu nietrzeźwy i złośliwie ją niepokoi. Wszczyna kłótnie z byle powody, zaczepią ją i celowo trzaska drzwiami.

 

Na miejsce interwencji zostali skierowani funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie.


Reklama

 

- Mundurowi zweryfikowali dane 48-latka w policyjnych systemach informatycznych, okazało się, że sprawca interwencji poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Szczytnie – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Mężczyzna miał do odbycia karę 150 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo niealimentacji.

 

Reklama

Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna został zatrzymany. Za nim jednak trafił do zakładu karnego, najpierw musiał wytrzeźwieć, a następnie odpowiedzieć za popełnione wykroczenie z art. 107 Kodeksu wykroczeń tj. złośliwe niepokojenie, którego dopuścił się wobec swojej 73-letniej matki.



Komentarze do artykułu

wolf

I za to nie on nie płacił, ja 150 dni będę go utrzymywał. Dobre!

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
    W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

    Ms


    2021-09-18 07:55:41
  • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
    celebryci na pierwszym planie...

    gość


    2021-09-18 06:21:39
  • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
    Za 100 lat ????????????

    Follower


    2021-09-17 19:38:00
  • Pięć medali Juranda Szczytno
    Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

    massakra


    2021-09-17 15:28:24
  • Filmowcy z Niemiec kręcą film w murach byłego kolegium nauczycielskiego
    W tym filme ta Niemka jedzie w brudnym starym pociągu do Pasymia. Wyrzuca z przedziału Polaka, który grzecznie wychodzi. Z Pasymia widać tylko zrujnowaną szopę jako dworzec i chuliganów na rynku. Komenda policji w Olsztynie wieczorem jest \"o tej porze już nie osiągalna\". Polska policjanta na wodok córki staje śię mamuśką i praca przestaje być ważna (Niemka patrzy na nią z pohardą). Typowa obraz Polski w ZDF. Nie da śię tego oglądać. Że Polacy w tym u cuestniczą?

    Telewidz


    2021-09-16 14:40:50
  • Pięć medali Juranda Szczytno
    Dlaczego te dziewczyn muszą biegać w majtkach i pokazywać gołe brzuchy? Kto chce je tak oglądać? Ze sortem nie ma to nic do czynienia

    Nick


    2021-09-16 14:30:24
  • MEiN: Ponad 48,3 tys. deklaracji rodziców o chęci zaszczepienia dziecka w szkole
    Te dane są równie wiarygodne, co zbrodniarze z Wiejskiej...podobnie było z fałszywie pozytywnymi wynikami testów, w/g których 90% ludzkiej populacji powinna być już martwa :D to zwykła tandetna propaganda, mająca na celu zachęcenie, do okaleczenia własnych pociech....a czy ta akcja \"dezinformacyjna\" w szkołach wspomina o tym, że zalecane preparaty nie są szczepionkami, tylko TRUCIZNĄ, na której wstrzyknięcie wymagana jest świadomie dobrowolna zgoda?...Dr ZBIGNIEW HAŁAT krytycznie o eksperymentach na dzieciach i obostrzeniach>>>https://www.cda.pl/video/82431982c

    XXX


    2021-09-16 14:23:25
  • „W drodze” 99 nowych mieszkań
    Pan Wicha( tak tak, pamiętamy) zrobi wiele, żeby przetrwać przy korycie. Stwarzać pozory działania, udawać społecznika to domena tego człowieka...łapy trzymają tylko stołek, więc zajętymi nie da rady nic zrobić oprócz tandetnego zdjęcia. ale podobno ogłosił sie, że przyjmie do swojego domu 10 uchodźców z Afganistanu hehehe. Kpina ale należy cieszyć się, że to ostatnie podrygi tego typu ślizgaczy politycznych!


    2021-09-16 14:22:50
  • Szczycieński Sławomir - „Mazury Cud Natury” (wideo)
    Czy ten radny zasłynął z czegokolwiek innego, niż śpiewanie swoich piosenek? Co on zrobił dla mieszkańców miasta Szczytno? Ktoś zna jego zasługi? Aaaa....niech lepiej dba o swoje zęby i często używa płynu do płukania jamy ustnej! oto jego zasługa dla samego siebie.


    2021-09-16 14:18:06
  • Śmierć nie omija młodych
    do Jamka lech farmaceuta - tylko że moje wypociny są podparte solidnymi dowodami, które Ty nieudolnie próbujesz negować, swoją wątpliwą reputacją...podobno sporo tzw. \"farmaceutów\" siedzi głęboko w kieszeni KARTELI FARMACEUTYCZNYCH...Na szczęście powstało Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców...Ci ludzie odkłamują takich farmaceutycznych zakłamanych typów jak Jamka, którzy to, jak przedstawicielki najstarszego zawodu, za pieniądze zrobią wszystko.

    XXX


    2021-09-16 14:00:10