Poniedziałek, 9 Grudzień, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Niepodległościowe sukcesy Płetwala

Za nami Międzynarodowe Zawody Pływackie z Okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wystartowało 340 zawodników z 22 klubów (w tym 18 z Litwy oraz 7 z Płetwala Szczytno).

Zawodnicy trenera Sławomira Szczerbala zdobyli 12 medali (4 złote, 4 srebrne, 4 brązowe). W klasyfikacji na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: LIS Magdalena (13 lat) i PIEŃKOWSKA Martyna (10 lat) 2 miejsce, ChOROSZEWSKI Ignacy (11 lat) 6 miejsce, TEMPLIN Patrycja (15 lat) 7 miejsce, TEMPLIN Wiktoria (15 lat) 8 miejsce, FILIPCZAK Nikola (13 lat) 11 miejsce i WALC Alicja (11 lat) 13 miejsce. Medale zdobyli: PIEŃKOWSKA Martyna (2 złote, 1 srebrny), LIS Magdalena (1 złoty, 3 srebrne), CHOROSZEWSKI Ignacy (1 złoty), TEMPLIN Wiktoria (2 brązowe), TEMPLIN Patrycja (1 brązowy) i WALC Alicja (1 brązowy).