Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Niepodległościowe sukcesy Płetwala


Za nami Międzynarodowe Zawody Pływackie z Okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wystartowało 340 zawodników z 22 klubów (w tym 18 z Litwy oraz 7 z Płetwala Szczytno).



Zawodnicy trenera Sławomira Szczerbala zdobyli 12 medali (4 złote, 4 srebrne, 4 brązowe). W klasyfikacji na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: LIS Magdalena (13 lat) i PIEŃKOWSKA Martyna (10 lat) 2 miejsce, ChOROSZEWSKI Ignacy (11 lat) 6 miejsce, TEMPLIN Patrycja (15 lat) 7 miejsce, TEMPLIN Wiktoria (15 lat) 8 miejsce, FILIPCZAK Nikola (13 lat) 11 miejsce i WALC Alicja (11 lat) 13 miejsce. Medale zdobyli: PIEŃKOWSKA Martyna (2 złote, 1 srebrny), LIS Magdalena (1 złoty, 3 srebrne), CHOROSZEWSKI Ignacy (1 złoty), TEMPLIN Wiktoria (2 brązowe), TEMPLIN Patrycja (1 brązowy) i WALC Alicja (1 brązowy).


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Wycinka lip na cmentarzu budzi emocje
    Drzewa wyciąć szkoły zamknąć i zwolenników obsadzać na etaty, bo przecież już wiadomo kto będzie prowadził klub seniora ????
    Autor: Luka
    2020-01-29 08:47:11
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    no społeczeństwo będzie cierpieć przez prywatne negatywne nastawienie wójt do dyrektor... bo drugiej takiej ogarniętej kobiety w gminie nie ma.
    Autor: he
    2020-01-28 23:27:45
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    I jeszcze zakażmy jazdy samochodami, to całkiem wyeliminujemy wypadki na drogach.
    Autor: Mirek
    2020-01-28 21:41:21
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Obiektywny, a nie pomyślałeś, że może nie ze strchu o swoją opinię ale dlatego , że chciała jej się pozbyć i robiła wszystko aby się zwolniła bo ma kogoś na to miejsce, kim będzie mogła manipulować i wykorzystywać do swoich gierek . Nie pierwsza która się z tej gminy zwolniła.
    Autor: Obiektywna
    2020-01-28 19:20:09
  • Trafienie „drogówki” w Gromie
    Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
    Autor: Ilona
    2020-01-28 16:13:59
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
    Autor: gość
    2020-01-28 13:23:33
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
    Autor: Rychu
    2020-01-28 12:20:14
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
    Autor: Radosny
    2020-01-28 12:17:22
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
    Autor: X-Men
    2020-01-28 11:24:14
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
    Autor: Albert
    2020-01-28 10:13:13