Reklama


Reklama

Natalia ze złotym medalem w Ełku


Czworo zawodników sekcji judo Gwardii Szczytno wzięło udział w międzynarodowym turnieju Masuria Judo Cup w Ełku. Natalia Dodajewska wywalczyła tam złoty medal.



W silnie obsadzonych zawodach wystartowało 280 zawodników z 32 klubów z Polski oraz: Rosji, Ukrainy, Białorusi i Litwy.

 

W kategorii dzieci starsze, w wadze 57 kg złoty medal wywalczyła Natalia Dodajewska wygrywając dwie walki. W tej samej kategorii wiekowej w wadze 40 kg trzecie miejsce zajęła Wiktoria Kobylas. Maja Rykowska, w kategorii młodzik w wadze 57 kg stanęła na drugim stopniu podium. Wiktor Dodajewski, który startował w kategorii młodzik w wadze 73 kg tym razem musiał się zadowolić trzecim miejscem.


Reklama

 

Zdaniem trenera Tadeusza Dymerskiego na pochwałę zasłużyły szczególnie dwie zawodniczki. Natalia Dodajewska, która wygrała przed czasem swoje walki oraz Maja Rykowska, która wygrała walkę dającą jej srebrny medal, rzucając swoją rywalkę kilka sekund przed końcem walki.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-10-03 11:34:03

Igor z brązowym medalem Polski

  • Czwartek, 2018-12-27 12:27:46

Maja Rykowska z medalem od mistrza Nastuli

  • Poniedziałek, 2018-08-13 14:08:31

Wpisani w historię złotymi literami

Reklama


Komentarze

  • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
    Już dawno nie czytałam wywiadu z tak pozytywną osobą. Powodzenia!

    Brawo!


    2020-08-10 18:54:09
  • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
    ... jak go znajdą, przetrącić nogi i sądownie zakazać korzystania z chodzika. Moze wtedy zrozumie, co zrobił

    Proponuję...


    2020-08-10 13:55:53
  • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
    \"Nigdy się tym nie interesowaliśmy – przyznaje Barbara Trusewicz, sekretarz gminy Dźwierzuty. - Sprawdziliśmy to w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i OSP Rumy robią to legalnie, ale dobrze byłoby o tym przynajmniej poinformować właściciela gruntu\". No to na jakiej podstawie był użytkowany grunt gminny przez OSP? Na jakiej podstawie dostaje się dopłaty do nie swoich gruntów, skoro Gmina obarczyła karą OSP za BEZUMOWNE KORZYSTANIE Z GRUNTÓW GMINY - tylko o 2,2 ha. A jak to wygląda wobec pozostałych prawie 8 ha, które na zasadzie SŁOWNEJ ZGODY PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI było wykorzystanych dla uzyskiwania dopłat? I tak od 2014 r. To się nadaje do prokuratury. Chyba, że jakieś interesy wiążą właścicieli gruntów prywatnych, którzy \'na słowo\" oddali je OSP.

    Mdli mnie


    2020-08-09 15:16:42
  • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
    Złapać dziada. Za jaja i na gałąź.

    Korniszon


    2020-08-09 14:39:18
  • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
    Pewnie jakiś ciułacz złomu przytulił go , należałoby popytać na skupach złomu .

    Aluminium w cenie.


    2020-08-09 09:46:55
  • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
    Wyłudzenie i poświadczenie nieprawdy.

    Wniosek do prokuratury.


    2020-08-09 08:01:33
  • Taniec „zaraził” koronawirusem dwie mieszkanki gminy Szczytno
    Brednie, skoro nie miały objawów to skąd nawet przypuszczenia że mają wirusa?

    Marek


    2020-08-07 23:05:37
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Ponieważ Szanowna Redakcja nie umieszcza wpisów, których nie może w pierwszej fazie zweryfikować - tzn. nie wiadomo, jaki będzie odzew ludu - to pozwolę sobie ponownie się wypowiedzieć, zmieniając jedynie formę (poprzednia była bardziej kulturalna). Posłużę się w tym celu parafrazą cytatu niezapomnianego filmowego dr. Sztrosmajera: Gdyby głupota umiała latać fruwać wszystkie Panie wznosiłyby się jak gołębice.

    Waga


    2020-08-06 16:26:48
  • O krok od kolejnej tragedii na drodze
    Gadanie, gadanie, gadanie, gadanie i.t.d..... a powinno być KARANIE, KARANIE i KARANIE. Tylko kij w ręku władzy coś zmieni.

    Też kierowca


    2020-08-06 09:56:28
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    do uczestnika : żal ściska bo ktoś sobie poszedł do kina...niezłe jest się czym chwalić.

    Matka


    2020-08-06 07:59:04