Czwartek, 27 Czerwiec, Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Nasi piłkarze na stadionie Manchesteru City (zdjęcia)


Młodzi piłkarze z Football Academy Szczytno U10 wzięli udział w międzynarodowych mistrzostwach Football Academy Championschips 2018. Turniej odbył się w Anglii w Stoke-on-Trent



W turnieju wzięło udział 10 drużyn z całej Anglii, a także 2 składy gościnnie, czyli FA Dundee (Szkocja) oraz wspominane FA Szczytno, jako jedyni z Polski. Chłopcy ze Szczytna mieli okazję zagrać na świetnie przygotowanych boiskach zewnętrznych, sprawdzić swoje umiejętności z wieloma przeciwnikami.

 

Poziom był bardzo wysoki, częstotliwość meczów duża. Bywało, że nasi zawodnicy grali 4 mecze w ciągu godziny. Warunki atmosferyczne także były typowo angielskie, co momentami doskwierało. Młodzi piłkarze z FA Szczytno pokazali jednak ogromną wolę walki, za co zostali uhonorowani medalami. Pobyt w Anglii dał również możliwość rozegrania kilku meczów sparingowych i wzięcia udziału w mieszanych treningach.

 


Zawodnicy, rodzice i kadra skorzystała również z możliwości i odwiedziła Stadion Manchesteru City. Były to niezapomniane chwile i każdy z gości mógł poczuć się przez moment częścią wielkiego footballu, najczęściej widzianego w Piłkarskiej Lidze Mistrzów. Football Academy Szczytno spełniło swoje plany o podboju piłkarskiej Anglii, a to głównie zasługa przyjaciół klubu takich jak Krzysztof Orłowski - manager zespołu FA Stoke oraz rodziców, zwłaszcza tych, którzy towarzyszyli chłopcom podczas całej wycieczki.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48