Piątek, 16 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Narkotykowa akcja szczycieńskich kryminalnych, 47-letni diler i jego 27-letni klient zatrzymani


Kolejne narkotykowe trafienie szczycieńskich funkcjonariuszy. W minioną środę, podczas kontroli drogowej, w samochodzie 27-latka policjanci znaleźli zawiniątko z amfetaminą. Jeszcze tego samego dnia mundurowi "zapukali" do mieszkania 47-latka, który według ich informacji mógł zajmować się handlem narkotykami. Nie mylili się. W minioną środę (10.02.21r.), około godz. 13:00 w miejscowości Leleszki w gminie Pasym, szczycieńscy kryminalni podjęli czynności legitymowania wobec kierowcy pojazdu marki Alfa Romeo, który stał na poboczu jednej z szutrowych dróg.

 

Funkcjonariusze podejrzewali, że 27-latek siedzący za kierownicą Alfy, może posiadać przy sobie znaczną ilość narkotyków. Ich podejrzenia potwierdziły się. Na ich widok mężczyzna zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci podczas przeszukania pojazdu, którym się poruszał, na dywaniku pasażera, ujawnili folie aluminiową z zawartością amfetaminy. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej komendy.

 


Reklama

 

Reklama

- Na tym działania szczycieńskich mundurowych się nie zakończyły - mówi sierżant Izabela Cyganiuk, rzecznik KPP Szczytno. - Jeszcze tego samego dnia, kryminalni zapukali do drzwi 47-letniego mieszkańca gminy Pasym. Według posiadanej przez nich wiedzy, mężczyzna od dłuższego czasu zajmował się handlem nielegalnymi substancjami i czerpał z tego korzyści majątkowe. W mieszkaniu 47-latka zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

 

 

47-latek usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych oraz handlu narkotykami. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Tego samego dnia zarzut usłyszał również 27-letni mieszkaniec gminy Pasym, któremu za posiadanie amfetaminy grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Szczytno/IPKomentarze do artykułu

Nieznajoy

Ciekawe kto to?!!!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze