Reklama


Reklama

Najpierw słup, a potem schronisko


W sobotę parę minut po godzinie 11 policjanci ze szczycieńskiej patrolówki zostali skierowani na parking jednego z marketów w Szczytnie, gdzie od dwóch godzin do słupa przywiązany był pies.O sytuacji policjantów powiadomił przypadkowy przechodzień.


Reklama

 

Reklama

 - Początkowo mężczyzna czekał na właściciela zwierzęcia – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - W końcu zdecydowała się powiadomić służby. Pies miał obrożę oraz numer identyfikacyjny, dzięki temu ustaliliśmy dane jego właściciela. Niestety, gdy policjanci udali się pod adres, gdzie mógł on mieszkać nikogo nie zastali. Przemoczone i przestraszone zwierzę przekazano do szczycieńskiego schroniska.

 

 

Szczegółowe okoliczności sprawy wyjaśniają szczycieńscy policjanci.

 

 

Pamiętajmy! Pies czy każde inne zwierzę to także istoty żywe. Reagujmy gdy widzimy, że zwierzęciu dzieje się krzywda, szczególnie teraz gdy warunki pogodowe są niesprzyjające nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt. Widząc zagrożenie, nie bądźmy obojętni i informujmy o wszystkim Policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

kpp szczytno/ip

 

 

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

 

Fot. Archiwum TSZKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43
 • Sobota, 29 sierpnia - koncert zespołu ŻUKI
  Przyjeżdżam na występ.

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:26:57
 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Oby więcej takich młodych, pozytywnie zakręconych ludzi. Życzę powodzenia w biznesie i szczęścia w życiu osobistym

  Graz


  2020-08-12 22:11:28
 • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
  Głupota fruwa już.

  Czarny kruk.


  2020-08-12 21:39:08
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Pracownicy powiatu pomagają mieszkańcom gdyż radni i służby do tego stwo żonę nie mają czasu. Starosta siedzi i smrodzie w stołek podobnie burmistrz, który tak jest zajęty Facebookiem, że nie wie co jest naprawdę potrzebne mieszkańcom. Brawa dla pracowników powiatu!

  Janusz


  2020-08-12 21:31:01
 • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
  Każde zachowane życie to szczęście, no chyba że jest się takim zawistnym skur**synem jak Pan. Chłopak zapierniczał i dostał za to nauczkę poprzez skasowaną furę i uraz który po tym pozostanie. Zresztą skąd Pan wie kto niby finansował ten samochód? A może chłopak zapierniczał żeby się na to dorobić kilka dobrych lat zamiast pisać pierdoły w internecie ;)

  Drogi Panie Kowal


  2020-08-12 19:41:20