Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Na Balu Sympatyków Sportu rozdadzą Anioły Sportu


W sobotę, 23 lutego odbędzie się trzeci Bal Sympatyków Sportu. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W balu weźmie udział około 100 osób. Podczas tego wydarzenia rozdane zostaną też statuetki Aniołów Sportu. Trafią do sportowych osobowości naszego powiatu. Impreza odbędzie się pod patronatem honorowym burmistrz Krzysztofa Mańkowskiego.

 Bal Sympatyków Sportu to pomysł: Arkadiusza Leski, Wojciecha Zaborowskiego, Grażyny Albrecht oraz Jacka Arasimowicz. - Jest to kontynuacja balu sportowca, który przed laty był organizowany przez TKKF – mówi Arkadiusz Leska. - Wróciliśmy do tej tradycji, bo na takie bale jest duże zapotrzebowanie. Wejściówki na tegoroczny rozeszły się dosłownie w kilka dni, a w wspomnę, że kosztują one 270 zł za parę. Udało mi się zachować jedynie dwa podwójne zaproszenia – więc jeśli ktoś ma ochotę pobawić się wspólnie ze sportowcami to zapraszam do kontaktu telefonicznego 508-266-505.

 

 

Wśród uczestników balu będą na przykład olimpijka Anna Jesień i znakomity siatkarz, były kadrowicz Paweł Papke. - Ale sportowców i sympatyków będzie więcej – zapewnia Arkadiusz Leska. - Jest to tak zgrane środowisko, że zabawa, patrząc na ubiegłe lata, na pewno będzie przednia. Bal odbędzie się dokładnie 23 lutego, początek o godz. 19. w restauracji Zacisze. Wiem że chętnych osób jest więcej, ale jesteśmy ograniczeni lokalowo. Nie chcemy jednak rezygnować z Zacisza, bo właściciele tej restauracji są z nami od początku i jest to ukłon w ich stronę.


 

 

Zaproszenie do uczestnictwa w Balu Sympatyków sportu poszły do niemal wszystkich klubów i stowarzyszeń sportowych. - Myślę że nie pominęliśmy żadnej dyscypliny sportowej – mówi Arkadiusz Leska. - Zależy nam na tym, aby integrować środowisko sportowców i bez znaczenia jest to, czy ktoś trenuje judo, czy gra w szachy. Ważne, aby to środowisko wzajemnie się wspierało i integrowało. Taki bal to doskonała ku temu sposobność.

 

 

Głównym punktem Balu Sympatyków Sportu jest rozdanie statuetek Aniołów Sportu. - W tym roku kapituła przyznała je w pięciu kategoriach – mówi pan Arkadiusz. - W ten sposób chcemy wyróżnić sportowców, ale też działaczy, czy mecenasów sportu w naszym powiecie.

 

 

 Komentarze do artykułu

dr

Panie Burmistrzu- do roboty, anie tylko konsumować owoce zwycięstwa. Jak na razie efekty zerowe- jedynie korytko dla wspierających w wyborach. Czekamy na konkrety.

Zosia

Szanowni Państwo, idea Balu bardzo na plus, lecz czy nie było bardziej godnego tła, tylko \"... golonka, filet, pierś z kurczaka ...\" :)

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Czwartek, 2019-03-07 12:59:31

Julia i Rafał z Aniołami Sportu

 • Czwartek, 2019-01-31 12:45:59

Spotkanie sympatyków LOK-u

 • Środa, 2018-02-21 14:22:54

Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)

 • Poniedziałek, 2018-01-15 12:37:29

Balustrady ze stali nierdzewnej


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54