Niedziela, 16 Czerwiec, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Na Balu Sympatyków Sportu rozdadzą Anioły Sportu


W sobotę, 23 lutego odbędzie się trzeci Bal Sympatyków Sportu. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W balu weźmie udział około 100 osób. Podczas tego wydarzenia rozdane zostaną też statuetki Aniołów Sportu. Trafią do sportowych osobowości naszego powiatu. Impreza odbędzie się pod patronatem honorowym burmistrz Krzysztofa Mańkowskiego.

 Bal Sympatyków Sportu to pomysł: Arkadiusza Leski, Wojciecha Zaborowskiego, Grażyny Albrecht oraz Jacka Arasimowicz. - Jest to kontynuacja balu sportowca, który przed laty był organizowany przez TKKF – mówi Arkadiusz Leska. - Wróciliśmy do tej tradycji, bo na takie bale jest duże zapotrzebowanie. Wejściówki na tegoroczny rozeszły się dosłownie w kilka dni, a w wspomnę, że kosztują one 270 zł za parę. Udało mi się zachować jedynie dwa podwójne zaproszenia – więc jeśli ktoś ma ochotę pobawić się wspólnie ze sportowcami to zapraszam do kontaktu telefonicznego 508-266-505.

 

 

Wśród uczestników balu będą na przykład olimpijka Anna Jesień i znakomity siatkarz, były kadrowicz Paweł Papke. - Ale sportowców i sympatyków będzie więcej – zapewnia Arkadiusz Leska. - Jest to tak zgrane środowisko, że zabawa, patrząc na ubiegłe lata, na pewno będzie przednia. Bal odbędzie się dokładnie 23 lutego, początek o godz. 19. w restauracji Zacisze. Wiem że chętnych osób jest więcej, ale jesteśmy ograniczeni lokalowo. Nie chcemy jednak rezygnować z Zacisza, bo właściciele tej restauracji są z nami od początku i jest to ukłon w ich stronę.


 

 

Zaproszenie do uczestnictwa w Balu Sympatyków sportu poszły do niemal wszystkich klubów i stowarzyszeń sportowych. - Myślę że nie pominęliśmy żadnej dyscypliny sportowej – mówi Arkadiusz Leska. - Zależy nam na tym, aby integrować środowisko sportowców i bez znaczenia jest to, czy ktoś trenuje judo, czy gra w szachy. Ważne, aby to środowisko wzajemnie się wspierało i integrowało. Taki bal to doskonała ku temu sposobność.

 

 

Głównym punktem Balu Sympatyków Sportu jest rozdanie statuetek Aniołów Sportu. - W tym roku kapituła przyznała je w pięciu kategoriach – mówi pan Arkadiusz. - W ten sposób chcemy wyróżnić sportowców, ale też działaczy, czy mecenasów sportu w naszym powiecie.

 

 

 Komentarze do artykułu

dr

Panie Burmistrzu- do roboty, anie tylko konsumować owoce zwycięstwa. Jak na razie efekty zerowe- jedynie korytko dla wspierających w wyborach. Czekamy na konkrety.

Zosia

Szanowni Państwo, idea Balu bardzo na plus, lecz czy nie było bardziej godnego tła, tylko \"... golonka, filet, pierś z kurczaka ...\" :)

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-03-07 12:59:31

Julia i Rafał z Aniołami Sportu

  • Czwartek, 2019-01-31 12:45:59

Spotkanie sympatyków LOK-u

  • Środa, 2018-02-21 14:22:54

Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)

  • Poniedziałek, 2018-01-15 12:37:29

Balustrady ze stali nierdzewnej


Komentarze