Piątek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Na Balu Sympatyków Sportu rozdadzą Anioły Sportu


W sobotę, 23 lutego odbędzie się trzeci Bal Sympatyków Sportu. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W balu weźmie udział około 100 osób. Podczas tego wydarzenia rozdane zostaną też statuetki Aniołów Sportu. Trafią do sportowych osobowości naszego powiatu. Impreza odbędzie się pod patronatem honorowym burmistrz Krzysztofa Mańkowskiego.

 Bal Sympatyków Sportu to pomysł: Arkadiusza Leski, Wojciecha Zaborowskiego, Grażyny Albrecht oraz Jacka Arasimowicz. - Jest to kontynuacja balu sportowca, który przed laty był organizowany przez TKKF – mówi Arkadiusz Leska. - Wróciliśmy do tej tradycji, bo na takie bale jest duże zapotrzebowanie. Wejściówki na tegoroczny rozeszły się dosłownie w kilka dni, a w wspomnę, że kosztują one 270 zł za parę. Udało mi się zachować jedynie dwa podwójne zaproszenia – więc jeśli ktoś ma ochotę pobawić się wspólnie ze sportowcami to zapraszam do kontaktu telefonicznego 508-266-505.

 

 

Wśród uczestników balu będą na przykład olimpijka Anna Jesień i znakomity siatkarz, były kadrowicz Paweł Papke. - Ale sportowców i sympatyków będzie więcej – zapewnia Arkadiusz Leska. - Jest to tak zgrane środowisko, że zabawa, patrząc na ubiegłe lata, na pewno będzie przednia. Bal odbędzie się dokładnie 23 lutego, początek o godz. 19. w restauracji Zacisze. Wiem że chętnych osób jest więcej, ale jesteśmy ograniczeni lokalowo. Nie chcemy jednak rezygnować z Zacisza, bo właściciele tej restauracji są z nami od początku i jest to ukłon w ich stronę.


 

 

Zaproszenie do uczestnictwa w Balu Sympatyków sportu poszły do niemal wszystkich klubów i stowarzyszeń sportowych. - Myślę że nie pominęliśmy żadnej dyscypliny sportowej – mówi Arkadiusz Leska. - Zależy nam na tym, aby integrować środowisko sportowców i bez znaczenia jest to, czy ktoś trenuje judo, czy gra w szachy. Ważne, aby to środowisko wzajemnie się wspierało i integrowało. Taki bal to doskonała ku temu sposobność.

 

 

Głównym punktem Balu Sympatyków Sportu jest rozdanie statuetek Aniołów Sportu. - W tym roku kapituła przyznała je w pięciu kategoriach – mówi pan Arkadiusz. - W ten sposób chcemy wyróżnić sportowców, ale też działaczy, czy mecenasów sportu w naszym powiecie.

 

 

 Komentarze do artykułu

dr

Panie Burmistrzu- do roboty, anie tylko konsumować owoce zwycięstwa. Jak na razie efekty zerowe- jedynie korytko dla wspierających w wyborach. Czekamy na konkrety.

Zosia

Szanowni Państwo, idea Balu bardzo na plus, lecz czy nie było bardziej godnego tła, tylko \"... golonka, filet, pierś z kurczaka ...\" :)

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Czwartek, 2019-03-07 12:59:31

Julia i Rafał z Aniołami Sportu

 • Czwartek, 2019-01-31 12:45:59

Spotkanie sympatyków LOK-u

 • Środa, 2018-02-21 14:22:54

Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)

 • Poniedziałek, 2018-01-15 12:37:29

Balustrady ze stali nierdzewnej


Komentarze

 • Wydali słownik gwary mazurskiej
  Ciekawe czy treść słownika była uzgadniana/konsultowana z jeszcze żyjącymi Mazurami władającymi tym językiem od urodzenia? Mamy takich w Szczytnie i okolicach.
  Autor: lik
  2019-11-14 12:57:30
 • Piłsudski „zatrzymał się” przed ratuszem (zdjęcia)
  Komentatorze Masakra. To pruskie władztwo było administratorem terenów o których piszesz. Władztwo owe, jeżeli można tak powiedzieć, polegało na podległości (postawie wasalnej), w stosunku do seniora jakim była Korona Polska reprezentowana przez Króla Polskiego. Wynikało to ze strachu przed zbrojnym wygnaniem pogańskich plemion z tych terenów. W zamian za lenno, pozwolono im funkcjonować. Ci lennicy, nie Jagiełło i nie bitwa pod Grunwaldem, doprowadzili do upadku zakonu krzyżackiego. Bunt mieszczan (Prusinów) w miastach. Potem nastąpił POTOP SZWEDZKI. Prusowie stali się wasalami seniora KORONY SZWEDZKIEJ. Ponownie pozwolono im funkcjonować w zamian za pieniądze, dostarczanie żywności dla armii szwedzkiej. Potem nastąpiły rozbiory Polski i na tym gruncie wyrósł związek Państw Niemieckich i Prusinów w którym stroną dominująca byli Prusowie. Następnie wybuchła 1 wojna światowa. Na podglebiu tej wojny zaczyna odradzać się Polska. Wybucha 2 wojna światowa. Rolę jaką odegrały w tej wojnie Niemcy oraz bojówki NSDAP z naszego terenu znamy. Cel- ponowne utworzenie wielkiej rzeszy. Po jej zakończeniu państwa zwycięskie ( Wielka Brytania, Francja, Rosja, USA) podpisały w 1946 dekret o wymazaniu Prus z mapy. Argumentowały to tym, iż nie ma już nośnika ( ludzi czystej krwi) Prusinów. Zgodnie ustalono też, iż Prusowie będąc sami słabi wewnętrznie i militarnie, przez okres cichego istnienia prowokowały wojny pomiędzy krajami sąsiadów. Także zaodrzańskich Niemców . W ten sposób rozwiązano sprawę niemiecką. Zatem to co napisałeś \"nigdy polskie\", jest określeniem niejasnym mówiąc delikatnie. Przepraszam za tak szybkie przeskoki historyczne :-D
  Autor: Tomasz TK
  2019-11-14 11:26:33
 • W Szczytnie powstanie szkoła sportowa
  Ciekawe kto będzie dyrektorem szkoły sportowej. Bo jak będzie pani Afanasjef to powodzenia życzę.
  Autor: jaro
  2019-11-14 10:15:18
 • Ścieżka „po kolei” już otwarta (zdjęcia)
  Tomaszu I :-D Bed Gun
  Autor: Tomasz TK
  2019-11-14 10:12:36
 • Nowa radna chce być bardziej otwarta
  Ponieważ tam rządzi Tata i jak on powie tak musi być, ale radna zachowała się bardzo nie w porządku ponieważ tak obiecała współpracować z Sąłtysową,a zachowała się jak nie powiem kto odwołując Sąłtysową która naprawdę bardzo dużo zrobiła,a jest dopiero 7 miesięcy ciekawe kto taki wysłał do Pani radnej list ponieważ naprawdę mieszkańcy nic o tym nie wiedzieli a podpisy które zbierali to nie były na odwołanie sołtysa tylko na zebranie z Panią wójt więc mam taką nadzieję, że wreszcie ktoś z tym porządek zrobi wstyd Pani radna.
  Autor: Odpowiedź dla sebek22
  2019-11-14 08:34:59
 • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
  Po co pytać o to burmistrza lepiej Panią zastępcę, burmistrz zważywszy na jego doświadczenie mógłby odpowiedziec na pytania dotyczace sportu lub sportu...
  Autor: Karol
  2019-11-14 08:29:41
 • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
  ...tak, pracownicy obsługi już dostali pisma z propozycją zmniejszenia wymiaru zatrudnienia... lub w ogóle wypowiedzenia. Szkoda tylko, że konserwator, który jest mężem pani wicewójt zostaje na pełnym etacie i to z niezłą pensją. To się nadaje do mediów!
  Autor: Była zwolenniczka wójta
  2019-11-13 19:31:51
 • Policyjne mury pną się do góry (komentarze mieszkańców)
  Niczego to nie zmieni, szkoda tylko na niego pieniędzy. Policjanci w większości będą pełnili służbę w Szczytnie. Komuna wraca. Jeszcze brakuje GS.
  Autor: krajan
  2019-11-13 17:36:33
 • Piłsudski „zatrzymał się” przed ratuszem (zdjęcia)
  A czemu miałby się Mazurami zajmować wtedy? Toć tu pruskie (krzyżackie) władztwo było od czasów tzw. pogańskich, a nigdy polskie.
  Autor: Masakra
  2019-11-13 12:19:13
 • Trzynasta porażka SKS Szczytno
  Właściwie to sks szczytno już się pożegnał z liga okręgowa. Z 15 porażkami w lidze nie mają szans na utrzymanie. A nie zapowiada się że będzie lepiej.
  Autor: Xyz1995
  2019-11-13 10:03:57