Piątek, 5 Czerwiec, Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Myśliwi pamiętają o... żonach


Dokładniej – nie tyle o swoich aktualnych, co o paniach, których mężowie, też myśliwi, już odeszli do Krainy Wiecznych Łowów. Na specjalne spotkanie „myśliwskie” wdowy zaprosili członkowie Koła Łowieckiego „Knieja”, a właściwie tworzącego się Klubu Tradycji, Zwyczajów i Kultury Łowieckiej.



Panie, które przez wiele lat swojego małżeńskiego życia wspierały swoje drugie połowy w myśliwskiej pasji, zostały ugoszczone w „Kniejówce”, myśliwskim domku w Wałach. Ciepłą atmosferę podgrzewał rozpalony kominek, ciasto, kiełbaski i inne specjały. - Było wyjątkowo sympatycznie, a panie, które gościliśmy, serdecznie dziękowały za to, że ktoś jeszcze o nich pamięta – mówi pomysłodawca spotkania Witold Mocarski. Organizację zasponsorował Tenis Klub Szczytno.


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

szary obywatel

Ciekawa inicjatywa. Pomimo mieszanych uczuć do myśliwstwa - brawo myśliwi!

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-05-01 21:33:27

Droga ułatwi dostęp do... Dźwierzut

  • Poniedziałek, 2020-03-16 21:30:39

Nauczyciele chcą motywacji o... 354 tys. zł

  • Poniedziałek, 2020-03-09 19:32:30

Rozwój widać po... narodzinach

Reklama


Komentarze

  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Widziałem kilkukrotnie,jak wyglądają ,,odłowy\" panów rybaków. ,,Legalni kłusownicy\"- to najlepsze określenie tych bandytów.

    Otwarte oczy


    2020-06-05 09:29:07
  • Pijane rekordy na drogach powiatu
    Ja pier.... czy Ci ludzie to nie mają wyobraźni, tylko idioci jeżdżą po alkoholu, stare to a głupie. Chociaż nie trzeba alkoholu żeby kretynów na drodze spotkać, jeżdże busem to nie raz się napatrze. Ludzie ogarnijcie się, ryzykujecie życie swoje i innych!!!

    Kaja


    2020-06-05 04:08:30
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    Ptaki ważniejsze od asfaltu na drodze dla burmistrza.

    Wachacz


    2020-06-04 22:38:30
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan dyrektor widocznie nie wie co się nad wodą dzieje.

    Enduro


    2020-06-04 18:43:14
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    A kiedy będzie asfalt na drodze w tej wiosce ?

    Zainteresowany


    2020-06-04 15:14:19
  • Bukiet dostarczył kurier
    To jest wygodna opcja, też wysyłałam babci na urodziny bukiet i kosz słodyczy pocztą kwiatową. Z racji korony nie ma co narażać seniora poprzez osobisty kontakt, a można złożyć życzenia telefonicznie.

    Maria


    2020-06-04 15:10:03
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

    Wedkarz


    2020-06-04 08:39:29
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

    Wędkarz


    2020-06-04 08:15:50
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

    MJS Blue


    2020-06-04 07:09:35
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

    Boleń


    2020-06-04 00:21:43