Piątek, 24 Maj, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem


Do dramatycznego wypadku doszło dziś (16 kwietnia) na przejściu dla pieszych na ulicy Skłodowskiej-Curie w Szczytnie. Motocyklista wjechał w wózek, w którym znajdowało się półtoraroczne dziecko. Maleństwo trafiło do szpitala dziecięcego w Olsztynie.Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają szczegóły. - Na razie wiadomo tyle, że dziecko było pod opieką niani – mówi Anna Walerzak, oficer prasowy KPP Szczytno. - Kobieta przechodziła z nim przez pasy.

 

 

 

 

W pewnym momencie w wózek wjechał motocyklista, który jechał od torów w stronę szpitala. Zarówno opiekunka (48 lat), jak i jej podopieczny doznali poważnych obrażeń. Dziecko karetką przetransportowano do szpitala dziecięcego w Olsztynie.


 

Motocyklem kierował 62-letni mężczyzna z gminy Dźwierzuty. Był trzeźwy.

 Komentarze do artykułu

Kierowca

Szczytno pasy i wszystko jasne. Ile razy miałem okazję jechać przez Szczytno to piesi wchodzą na pasy nie rozgladajac sie. Było kilka razy awaryjne hamowanie bo sobie ktoś wbiegł na pasy. A też przepis mów i że pieszy nie może wejść wprost pod nadjezdzajacy samochód.

edas

Nie dziwne piesi w szczytnie chodzą jak święte krowy

Marta

Łatwo osądzać matki/kobiety jak nie widziało się sytuacji, nie wy od tego jesteście! Ludzie przestańcie komentować!

Gosia

Dlaczego w oczach komentujących wina leży po stronie pieszego? Jedźcie np.do Holandii , tam kierowcy kilka metrów przed przejściem zwalniają ! A taki szaleniec na motorze pędzi i myśli , że pieszy będzie uciekał , bo król szos jedzie i on tu rządzi. Dlaczego bez przerwy ludzie giną na pasach lub zostają potrąceni , chyba po to są pasy , żeby pieszy mógł bezpiecznie przejść! A że mamy nieodpowiedzialnych kierowców , to niestety tak się dzieje i będzie dziać!

Maniek

Od polskich kierowców gorsi są tylko ruscy kierowcy Większość to banda idiotów co w drodze ewolucji zeszła z traktorów i myslą, że ulice to pole na wsi. Buraki, kultury jazdy nauczycie się pewnie dopiero w pięćdziesiątym pokoleniu bo debil płodzi następnego debila który ma w dupie innych kierowców i pieszych jak ojciec i dziadek...

Paweł

Jakim to trzeba być ludzkim śmieciem żeby pisać takie komentarze. Byłem tam i wszystko widziałem. Kobieta z dzieckiem schodziła z pasów w stronę parku. Motocyklista jechał szybko i nie wyhamował przed przejściem.

Eh

Może w końcu te nierozumne baby się oduczą pchać wózek prosto na ulicę bez rozejrzenia się czy nic nie jedzie. Pieszy nie może WTARGNĄĆ na pasy i dotyczy się to wszystkich pieszych także madek

iga

Proszę tak szybko nie wydawać opinii

Cybernasty

Nikt nie wie jak było ani kto jest winny ale do wytykania palcami chętnych nie brakuje...

Magda

Kierujący pojazdem ma obowiązek zatrzymać się przed przejściem dla pieszych więc nie rozumiem o jakim wymuszaniu ktoś tu mówi... zaczyna się sezon motocyklowy i zacznie się więcej takiego typu sytuacji...

nomi

buraki kpine sobie robią, jak nie macie nic do powiedzenia to nosa tu nie pchaj. Majster

Speed

Za korzystanie z telefonu podczas przechodzenia przez ulicę powinno się karać tak jak kierowców, bo większość łazi z gałami w telefonach. Co drogi do domu nie znają? Gps ich prowadzi?

Speed

Za korzystanie z telefonu podczas przechodzenia przez ulicę powinno się karać tak jak kierowce, większość łazi z gałami w telefonach, co drogi do domu nie znają? Gps ich prowadzi?

majster

Wymuszenie zatrzymania się przed pasami wózkiem Nie pierwszy raz nie odpowiedzialna kobieta pcha wózek wymuszajac przejście

Wtargnął

Panie prokuratorze, prawda, że dzieciak wtargnął na jezdnie? Oczywiście, że wtargnął!

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Piątek, 2018-08-31 09:41:44

Motocyklista zderzył się z volkswagenem

 • Poniedziałek, 2017-09-25 12:00:26

Motocyklista trafił w znak drogowy

 • Niedziela, 2017-06-18 18:10:48

Motocyklista stracił stopę w wypadku

 • Środa, 2017-05-17 13:51:00

Nowy wóz bojowy wjechał do strażnicy


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
  Autor: Mieszkanka
  2019-05-23 13:37:44
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 11:32:31
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
  Autor: Xxx
  2019-05-23 10:48:34
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
  Autor: Uzjel
  2019-05-23 06:04:41
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
  Autor: Zbyszek
  2019-05-22 22:59:50
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-05-22 14:42:34
 • Egzaminy mimo strajku
  O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
  Autor: Śmieszek do Tomasza TK
  2019-05-22 12:44:33
 • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
  Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
  Autor: dr
  2019-05-22 09:13:21