Poniedziałek, 13 Lipiec, Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty -

Reklama


Reklama

Motocyklista trafił w znak drogowy


Wczoraj na skrzyżowaniu dróg Jedwabno – Olsztynek – Nidzica, doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 26-letni mieszkaniec Łomży jadąc kawasaki uderzył w znak drogowy i wjechał do rowu.Z obrażeniami nogi i miednicy przetransportowany został do szpitala w Olsztynie. Jadący drugim motocyklem 20-latek, też wypadł z drogi, ale jemu na szczęście nic się nie stało. Oprócz tego, że zniszczył motocykl yamaha, otrzymał mandaty karne za niedostosowanie prędkości do warunków jazdy oraz za jazdę bez uprawnień.

 

Szczycieńscy policjanci ruchu drogowego pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg Jedwabno – Olsztynek – Nidzica. Tam po godzinie 16.00 dwóch motocyklistów nie dostosowało prędkości do warunków panujących na drodze i stracili panowanie nad prowadzonymi pojazdami i uderzyli w przydrożne znaki. 26-letni mieszkaniec Łomży kierujący kawasaki w wyniku uderzenia zjechał do rowu i doznał poważnych obrażeń lewej nogi oraz miednicy. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.


Reklama

Reklama

Natomiast drugi amator szybkiej jazdy na szczęście nie doznał uszczerbku na zdrowiu. Odczuje za to dolegliwość finansową, ponieważ policjanci nałożyli na 20-latka mandaty karne za niedostosowanie prędkości oraz za kierowanie pojazdem bez wymaganych do tego uprawnień.

 

Fot. Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Groźnie na drogach powiatu
  Chciałabym odnieść się do fragmentu, gdzie piszecie o wypadku 16-letniej rowerzystki. A konkretnie fragment \"najprawdopodobniej zajechała jej nagle drogę\". Jak można tak pisać nie znając wersji poszkodowanej? Szkoda, że nie napiszecie np. że nie było żadnych śladów hamowania. Zamiast tego czytam, że \"nie zdążyła wyhamować\". To ma być dziennikarstwo??! Dno i metr mułu. Ale spokojnie, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Będziecie mieli okazję sprostować te bzdury.

  Zniesmaczona


  2020-07-13 13:50:15
 • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
  Ja z innej beczki, czy jechał ktoś ostatnio dookoła Dużego Domowego? Chodnik od strony Kamionka/Szczycionka jeszcze rok i będzie całkowicie zarośnięty, zero ławek, śmietników. Służby chyba śpią.

  Grażyna


  2020-07-13 13:22:22
 • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
  Poproszę o aktualizację stronki. Obserwuję ja od początku. Bardzo fajne źródło informacji

  Patryk


  2020-07-13 10:53:21
 • Afanasjew wygrała konkurs na dyrektora szkoły sportowej
  wicie rozumicie

  uczen


  2020-07-13 08:38:13
 • Afanasjew wygrała konkurs na dyrektora szkoły sportowej
  z kim wygrala

  uczen


  2020-07-13 08:37:30
 • Turystyczna zachęta kulinarna
  Panie Wilczek - drogami się Pan zajmuj, a nie żarciem - za to ci płacimy. Jak chce Pan sobie robić kampanię polityczną - niech Pan najpierw pochwali się osiągnięciami z dziedziny, którą podobno Pan się zajmuje - Dyrektor Zarządu Dróg

  Mieszkaniec Powiatu


  2020-07-12 17:45:49
 • Afanasjew dyrektorem szkoły sportowej
  Myślę, że będzie to wzorowa szkoła. Życzę sukcesów.

  Karol Fąfara


  2020-07-12 17:32:37
 • Obwodnica oficjalnie, bo na piśmie
  Dobrze jest szczycić się nie ze swojego sukcesu. A tak zupełnie na marginesie, bo to już kiedyś ktoś próbował coś z tym robić, ale pewnie ówczesna władza to zwyczajowo olała. Tak żeby było wesoło, jak petent występuje z prośbą, to go olewamy, wszak, to tylko nasz pracodawca, jak oczywiście płaci podatki. Panie Burmistrzu, niech ktoś mądry popatrzy okiem mieszkańca na odcinek ul. Ignacego Paderewskiego i potwierdzi publicznie, że prędkość 50 km/ godz. na odcinku od ul. Lemańskiej do Kętrzyńskiego jest prędkością dla mieszkańców bezpieczną. A może Redakcja podejmie temat ?

  Karol Fąfara


  2020-07-12 14:28:35
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Jeśli chodzi o nawierzchnię to teraz będzie wiecej wypadków niż przedtem. Chyba to w Polsce jest logiczne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-07-12 01:54:40
 • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
  O zmarłych mówi się dobrze, albo wcale, Panie Lechu Janie Jamko. Jest takie określenie osób, które pastwią się nad tymi, którzy bronić się nie mogą. To hieny z podrzędu kotokształtnych. Pozdrowienia

  Śmieszek


  2020-07-11 17:47:02