Poniedziałek, 9 Grudzień, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Mocne uderzenie w lokalny „narkobiznes” (zdjęcia)


Ponad 1600 porcji narkotyków ukrywał w swoim garażu 36-letni mieszkaniec gminy Szczytna. W środę został zatrzymany przez policjantów.Policjanci kryminalni zajmujący się przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej, w środę (27.11.2019r.) w Szczytnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

 

- Mężczyzna w chwili zatrzymania przebywał w garażu, w którym w wyniku przeszukania, ujawniono schowane torebki foliowe z zawartością białego proszku w ilości ponad 800 gram oraz jedną torebkę foliową z suszem roślinnym w ilości ponad 13 gram – mówi Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji. - 36 latek zostały zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to amfetamina oraz marihuana.


 

Prowadzone działania operacyjne policjantów wydziału kryminalnego zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej szczycieńskiej jednostki pozwoliły postawić mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co mieszkańcowi gminy Szczytno grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło KPP Szczytno

 Komentarze do artykułu

piotr

Jak to jest tyle towaru recydywa...i juz na wolnosci.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze