Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Młoda gwardia ze złotem


Maja Rykowska i Wiktor Dodajewski wrócili ze złotymi medalami z XIV Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i Dzieci w Sochaczewie.



W turnieju wzięło udział ponad 300 młodych judoków z 27 klubów. W tym gronie doskonale wypadła trójka zawodników „Gwardii” Szczytno. W kategorii młodzik złote medale wywalczyli: Maja Rykowska (-57 kg) i Wiktor Dodajewski (-73 kg).


Reklama

 

- Na uwagę zasługuje fakt, że Wiktor wszystkie 3 pojedynki wygrał przed czasem – mówi Michał Dymerski, trener naszych judoków. - W klasyfikacji medalowej młodzików "Gwardia" Szczytno zajęła bardzo wysokie 2 miejsce. W kategorii wiekowej dzieci brązowy medal wywalczyła Natalia Dodajewska (-63 kg).

Reklama



Komentarze do artykułu

zza miedzy

Fajnie, że młodzi ludzie mają zainteresowania (nie tylko komórką) . Tak trzymać. Powodzenia

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-01-22 14:21:09

Stara Gwardia nie rdzewieje...

  • Piątek, 2018-03-23 11:43:10

Gwardia Jarka na mistrzostwo czekała 10 lat

  • Sobota, 2017-04-29 23:47:21

Gwardia Jarka – mistrz nad mistrze

  • Czwartek, 2016-12-01 12:58:20

Młoda kobieta walczy o życie

Reklama


Komentarze

  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    no społeczeństwo będzie cierpieć przez prywatne negatywne nastawienie wójt do dyrektor... bo drugiej takiej ogarniętej kobiety w gminie nie ma.
    Autor: he
    2020-01-28 23:27:45
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    I jeszcze zakażmy jazdy samochodami, to całkiem wyeliminujemy wypadki na drogach.
    Autor: Mirek
    2020-01-28 21:41:21
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Obiektywny, a nie pomyślałeś, że może nie ze strchu o swoją opinię ale dlatego , że chciała jej się pozbyć i robiła wszystko aby się zwolniła bo ma kogoś na to miejsce, kim będzie mogła manipulować i wykorzystywać do swoich gierek . Nie pierwsza która się z tej gminy zwolniła.
    Autor: Obiektywna
    2020-01-28 19:20:09
  • Trafienie „drogówki” w Gromie
    Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
    Autor: Ilona
    2020-01-28 16:13:59
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
    Autor: gość
    2020-01-28 13:23:33
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
    Autor: Rychu
    2020-01-28 12:20:14
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
    Autor: Radosny
    2020-01-28 12:17:22
  • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
    To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
    Autor: X-Men
    2020-01-28 11:24:14
  • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
    Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
    Autor: Albert
    2020-01-28 10:13:13
  • Duże zainteresowanie sportowa edukacją
    Afanasiew co to kurła za nazwisko jakby jakiegoś Polaka nie można było wybrać
    Autor: Janusz