Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Minuta dla Krzysztofa Klenczona - rusza Rok Klenczonowski


W środę, 7 kwietnia (dokładnie w 40 rocznice śmierci) w Szczytnie odbędzie się Inauguracja Roku Klenczonowskiego. Jednym z jej elementów będzie akcja pod nazwą "Minuta dla Krzysztofa Klenczona".- W dniu 40. rocznicy śmierci w hołdzie temu wybitnemu artyście niech utwór "Biały Krzyż" wybrzmi w waszych domach, samochodach oraz miejscach pracy i wszędzie gdzie tylko jest to możliwe – zachęca do przyłączenia się do akcji Katarzyna Furczak, naczelnik wydziału promocji miejskiego ratusza. - Prosimy o udostępnianie i zapraszamy do udziału w akcji i wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach Roku Krzysztofa Klenczona w Szczytnie, o których będziemy na bieżąco państwa informować.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Śmieszek

Seneko! Jeśli to na serio - to bardzo się cieszę i również pozdrawiam. Ach ta muzyka młodości...

seneka

pozdrowienia Sztywny Palu Azji!

Śmieszek

Tego dnia mija 40. rocznica śmierci mojego dziadka. On miał inne preferencje muzyczne - chociaż \"W szczerym polu biały krzyż\" pewnie mu się podobał (był fanem czerwonych maków). Wczoraj odszedł Krzysztof Krawczyk. No to sobie może włączę \"Parostatek\". Ale osobiście wolę \"Wieża radości, wieża samotności\" Sztywnego Pala Azji. Słuchajmy więc tego dnia, o tej godzinie tego, co lubimy. Dwaj panowie o inicjałach K. K. na pewno się nie obrażą - bo to muzycy - ciekawi muzyki. Zróbmy akcję raczej pod hasłem HAŁAS DLA K. K. Każdy słucha tego, co lubi, a kakofonia z pewnością będzie ozdrowieńcza.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43