Środa, 18 Wrzesień, Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Miłek egzekutor z Omulwi


W klasie okręgowej grają aż trzy drużyny z naszego powiatu, ale tylko Omulew Wielbark nie dała się jeszcze nikomu pokonać. W czwartej kolejce wygrała 1:0 z Vęgorią Węgorzewo.Omulew Wielbark - Vęgoria Węgorzewo 1:0

 

Bramki Wielbark:

Mariusz Miłek 57' (rzut karny)

 

OMULEW WIELBARK. Skład podstawowy: Mateusz Abramczyk, Krystian Gąsiewski, Bartek Kosiński, Kamil Miłek, Mariusz Miłek, Michał Murawski, Sebastian Nowakowski, Patryk Płoski, Tomasz Przybysz, Marek Remiszewski, Marcin Wilga. Skład rezerwowy: Jakub Krupiński, Arkadiusz Cieślik, Marcin Gwiazda, Andrzej Jabłonowski, Cezary Nowakowski, Bartosz Raniecki, Mateusz Tabaka.

 

Mecz wygraliśmy zasłużenie – mówi Mariusz Korczakowski, trener Omulwi. – Vęgoria zagroziła nam jedynie na początku i w samej końcówce spotkania. Przez cały pojedynek to my byliśmy drużyna lepszą. Mieliśmy mnóstwo znakomitych sytuacji strzeleckich, których nie wykorzystali: Abramczyk. Sebastian Nowakowski, Andrzej Jabłonowski, czy Marek Remiszewski. Zaznaczę, że do meczu przystąpiliśmy też w znacznie zmienionym składzie, bo zabrakło Kwietnia, Buły i Wójcika. Na boisku pojawił się za to Marcin Wilga, ale odnowiła mu się kontuzja kolana i nie dograł całego spotkania.

Jedyna bramka meczu padła po rzucie karnym podyktowanym za faul na Bartku Kosińskim. Jedenastkę skutecznie egzekwował Mariusz Miłek.


 

 

 

1. Orlęta Reszel 4 10

2. Omulew Wielbark 4 10

3. Śniardwy Orzysz 4 9

4. Rominta Gołdap 4 9

5. Błękitni Pasym 4 9

6. Żagiel Piecki 4 7

7. Łyna Sępopol 4 7

8. DKS Dobre Miasto 4 7

9. Wilczek Wilkowo 4 6

10. Victoria Bartoszyce 4 6

11. Czarni Olecko 4 5

12. Vęgoria Węgorzewo 4 3

13. Kłobuk Mikołajki 4 1

14. SKS Szczytno 3 0

15. LKS Różnowo 3 0

16. Cresovia Górowo Iławeckie 4 0Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Czwartek, 2016-08-04 11:16:49

Turniej na 70-lecie Omulwi


Komentarze

 • Radni chcą mieć KRUS i pieniądze
  KRUS stać na to, aby działkę kupić, a Szczytno jest niedofinansowanym małym miastem, powinno więc walczyć o każdy grosz. Nikt z nas nie dostałby nic za darmo, za ziemię trzeba uczciwie zapłacić, a chcemy przecież, żeby nasze państwo było uczciwe.
  Autor: Magda
  2019-09-17 18:14:29
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Rada Miejska jest złożona w większości z ludzi PSL, udających niezależne obywatelskie komitety w wyborach 2018. Każdy, kto obserwuje to, co dzieje się w mieście, to wie. Radnymi w mieście są urzędnicy powiatowi. Będą walczyć z H. Żuchowskim, który jest PiS. Będą się nadymać \"w trosce o dobro miasta\". Ale jak PiS wygra te wybory do sejmu - a na to się zanosi, to tę działkę przyniosą mu w zębach. Bo będą chcieli władzy się podlizać, jak to PSL - obrotowa partia: wygrywa nasz koalicjant. Taka prawda. Bo tu nie chodzi o \"dobro miasta\" tylko przepychankę w piaskownicy: bo to moje wiaderko i ci go nie dam. Na razie - tylko do wyborów. Mogą sobie tak robić, ale jak przyszło do stawiania pomnika Lecha Kaczyńskiego w Warszawie - to wojewoda po prostu przejął plac i tyle.
  Autor: Śmieszek
  2019-09-17 18:05:29
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Niech już w tym mieście nic nie będzie poza ratuszem. Wszyscy niepotrzebni niech wyjadą do większych miast, po to, aby strzyc ich, jak przyjadą tu do rodzin, albo na wczasy. Niech już tu nic nie będzie! Zaorać, zasiać trawę i kosić - no to przynajmniej \"siano\" będzie z tego.
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-09-17 17:51:31
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Nalezalo by wprowadzić adpowiedzialność finansową wobec radnych jak i samego burmistrza za podejmowane decyzje by odpowiadali własnym majątkiem za błedy, pomyłki i fanaberie, ktorymi czestokroć się kierują. O ile burmistrz ma odrobinę dbałosci o interesy miasta i mieszkańców powinien to zaproponować na najbliższym posiedzeniu rady i poddać dyskusji.
  Autor: Dariusz
  2019-09-17 15:30:01
 • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
  Szczytno nie ma żadnych korzyści z tego, że siedziba KRUS była na terenie miasta. Tylu pracowników ilu pracowała będzie nadal pracowało, nie mam pojęcia o jakich utraconych podatkach wygaduje HŻ? Podatek od nieruchomości? Jakieś 500 zł rocznie w porównaniu z 350.000,00 zł.
  Autor: Norbert
  2019-09-17 12:25:21
 • Bezdomni umierają na naszych oczach
  I to jest radna? Bredzi. Niech przyjmie do domu kilku alkoholików z ulicy i podtrzyma ww. słowa. Wtedy będzie stała murem za alkomatem na dzień dobry.
  Autor: Ja
  2019-09-17 11:42:27
 • Firma z Gdańska chce miejski półwysep
  tylk ozaskakujacym jest ze zawsze to musi byc ktos spoza Szczytna badz okolic, po wiezy cisnien i hotelu na Pasymskiej do zludzenia przypominajacego stacje benzynową , banada z Pl Juranda sie nic nie nauczyła. Ktos sobie kupi kolejny teren jako lokate kapitalu pod kredyty banklowe a w miescie kolejna dziura w dupie bedzie. Nie mozna w naszym miescie zawiazac partnerstwa Cywilno publicznego i zrobic to we wlasnym zakresie?!
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:16:19
 • Szczytno znów wspiera policję w zakupie aut
  policja to chyba ma MSW do tego typu zadan, jako mieszkanie=c miasta nie zgadzam sie na to . Karetka pogotowani jest bardziej potrzebna niz nowy \"misiobus\" do przesiadywania za dworcem PKP i żarcia kebabów
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:12:40
 • Browar z pewnymi akcjami i planowaną przyszłością (rozmowa „Tygodnika”)
  to cos co nazywa sie piwo Jurand nie nadaje sie do pica a za cene 6 zeta to juz wogole. Mocz pawiana, kup[ilem dwa razy pierwszy i ostatni. Gratuluje spierdol.. legendy.
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 11:10:24
 • Budynek szkoły przy Kasprowicza pójdzie na sprzedaż?
  niepoRadni (niejaki Siudak w tamtej akcji maczał palce ) i ich szef znow odwala kiche jak z wieżą i hotelem na Pasymskiej przypominającym do złudzenia stację beznynową . Czy nie mozna w miescie zawiazac jakichs spolek , ktore takie inwestycje by wziely na siebie aby \"obcy\" nie rujnowali w ten sposob miasta i jego charakteru?
  Autor: Pofajdok
  2019-09-17 10:54:28