Reklama


Reklama

Mikołajki w Sołectwie Szuć (zdjęcia)


Fantastyczna zabawa, gry, konkursy i zadania, nagrody, uśmiechnięte buzie dzieciaków, młodzieży i rodziców – taki nastrój panował w niedzielne popołudnie 10 grudnia 2017 r. w świetlicy wiejskiej „Pod lipą” w Szuci.Prawie trzygodzinna rozrywka umiliła wszystkim oczekiwanie na najważniejszego gościa dnia, czyli Mikołaja. W czasie imprezy odbyła się pokonkursowa wystawa oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną. Do konkursu zgłoszono 31 prac. Oceny dokonała komisja konkursowa w składzie:

Aleksandra Krawczewska – artysta plastyk

Irena Cytruk – Gminna Biblioteka Publiczna w Jedwabnie, p.o. Dyrektor

Maria Teresa Mazur – nauczycielka

Krystyna Olszewska – florystka

Jury w swojej ocenie zwracało uwagę na zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, estetykę oraz samodzielność wykonania pracy.


Reklama

Przyznało następujące miejsca:

Kategoria – dzieci młodsze

I miejsce – Igor Kowalczyk

II miejsce –Marysia Licka

III miejsce – Olaf Stulgis

Kategoria – dzieci starsze

I miejsce – Bartosz Sztylc

II miejsce – Igor Bryczkowski

III miejsce – Julia Samsel

Dodatkowo w konkursie na naszym fanpage na facebooku najwięcej polubień otrzymała kartka świąteczna Juli Samsel. Tuż za Julią, o niewiele mniej polubień dostała praca Marceliny Krajza. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po ogłoszeniu wyników konkursu przyszła pora na adresowanie kartek przez dzieci. Adresaci listów spodziewajcie się w swojej skrzynce miłej niespodzianki. Ostatnim punktem programu było przybycie Mikołaja i prezenty.

Reklama

Wspaniała atmosfera i udana impreza możliwa była dzięki niesamowitym mieszkańcom naszej miejscowości, którzy w sposób spontaniczny i bezinteresowny pomagali w prowadzeniu i organizacji Mikołajek. Dziękujemy mamom za pyszne ciasta, Paniom Marcie, Karolinie i Urszuli za prowadzenie imprezy, Panu Stanisławowi za nagłośnienie i Mikołajowi by nie zapomniał o dzieciach z Szuci w przyszłym roku. Dziękujemy również komisji konkursowej za ocenę prac plastycznych.

Tekst i zdjęcia: Sołectwo SzućKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-10-19 18:58:27

Ratusz zostanie sprzedany na hotel? (zdjęcia)

  • Niedziela, 2020-10-18 20:50:48

Rusek Mały ze słoneczną aleją (zdjęcia)

  • Niedziela, 2020-10-18 19:34:02

Dęte nie są nudne (zdjęcia)

  • Sobota, 2020-10-17 14:42:29

SKS powoli wstaje z kolan (zdjęcia)

  • Piątek, 2020-10-16 11:11:17

„Dwójka” w #sadziMy2020 (zdjęcia)

Reklama


Komentarze