Sobota, 20 Kwiecień
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -

Mikołajki jednak za mocne

Drużynie Zrywu nie udało zdobyć pierwszych punktów w tym sezonie. Komplet punktów wywiózł bowiem z Jedwabna sąsiadujący w tabeli Kłobuk Mikołajki. Gospodarze korzystny wynik utrzymywali do 72 minuty, niestety po raz kolejny brak sił w końcówce zadecydował o tym, że to rywale mog...

Drużynie Zrywu nie udało zdobyć pierwszych punktów w tym sezonie. Komplet punktów wywiózł bowiem z Jedwabna sąsiadujący w tabeli Kłobuk Mikołajki. Gospodarze korzystny wynik utrzymywali do 72 minuty, niestety po raz kolejny brak sił w końcówce zadecydował o tym, że to rywale mogli cieszyć się z wygranej.

ZRYW JEDWABNO – KŁOBUK MIKOŁAJKI 1:3 (1:1)

1:0 – Grzegorz Olszewski (20-karny), 1:1 – (22), 1:2 – (72), 1:3 – (89)

ZRYW: Damian Mateusiak – Cikacz, Głodzik, Żmijewski, Rosiński, Olszewski, Daniel Mateusiak, Górecki, Modrzejewski, Dąbrowski (35. Wasyliszyn), Sznajder

Z meczu na mecz coraz dramatyczniejsza staje się sytuacja zespołu z Jedwabna, który z zerowym dorobkiem punktowym coraz bardziej traci kontakt z bezpieczną strefą ligi okręgowej. Szansą na przerwanie tej fatalnej passy było spotkanie na własnym stadionie z okupującą dolne rejony tabeli ekipą z Mikołajek. Niestety, mimo coraz lepszej postawy drużyny Zrywu, ciągle nie udaje się jej ugrać choćby punktu.

– Do przerwy był remis 1:1, a dla nas bramkę z karnego po faulu na Góreckim zdobył Grzesiek Olszewski – opowiada o meczu prezes klubu Bogdan Kiwicki. - Po przerwie to my byliśmy częściej przy piłce, ale kontra gości przyniosła im prowadzenie. W końcówce, kiedy już się całkowicie odkryliśmy rywal dołożył jeszcze jedną bramkę – dodał na zakończenie prezes Kiwicki.

POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI: Leśnik Nowe Ramuki – Victoria Bartoszyce 0:0, Start Kozłowo – Orlęta Reszel 1:2 (0:1), Wilczek Wilkowo – Tęcza Biskupiec 1:2 (0:1), Czarni Olecko – MKS Jeziorany 2:0 (2:0) Mazur Ełk – Warmia Olsztyn 1:0 (0:0), Polonia Lidzbark Warmiński – Łyna Sępopol 2:2 (1:2), Granica Bezledy – Mazur Pisz 6:4 (5:0).