Sobota, 25 Maj, Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Międzynarodowe szlify szczycieńskich karateków


Zawodnicy Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno reprezentując Polskę startowali w XVI Mistrzostwach Europy Open w Karate Kyokushin w Bukareszcie.W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z Europy. Podopieczni sensei Dariusza Hrynowieckiego po raz pierwszy wzięli udział w tak prestiżowej imprezie. Jako pierwsza na tatami w Rumunii wyszła Julia Kępa, która stoczyła zacięty pojedynek z zawodniczką z Węgier Ildiko Koszo. Niestety, nasza wojowniczka przegrała.

Potem na macie pojawił się Miłosz Gacioch. Walczył z Białorusinem Wasilim Maksimowem. Pojedynek był bardzo zacięty. Miłosz okazał się lepszy od rywala i przeszedł do ćwierćfinału. W walce o półfinał stoczył również zacięty bój i przez wskazanie sędziów do strefy medalowej przeszedł zawodnik z Ukrainy. Tym samym Miłosz Gacioch uplasował się na miejscu 5-8.


Dokładnie taka samą drogę przebyła Martyna Korybska. Wygrała pierwszą walkę z zawodniczką z Czech Eliską Kottovą a w walce o półfinał uległa reprezentantce Rumunii. Tym samym Martyna Korybska zajęła miejsce 5-8.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze