Czwartek, 26 Listopad, Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana -

Reklama


Reklama

Miasto właścicielem placu zabaw


Plac zabaw, znajdujący się przy ulicy Lanca, nieopodal bloku nr 7, który od lat straszy mieszkańców, w końcu zostanie uporządkowany. Działka, o powierzchni 0,1492 ha, należąca do Skarbu Państwa, decyzją wojewody właśnie trafiła do miejskich zasobów. I to całkowicie za darmo.- Jest jednak małe ale – prostuje tę informację Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - Owszem, mamy decyzję o prawie własności, ale terminy zaczną biec dopiero po zakończeniu pandemii, dlatego w tej chwili nie możemy podjąć tam żadnych działań.


Reklama

 

W planach teren miał być przeznaczony na drogę, która miała „obsłużyć” Centrum nauki o Bezpieczeństwie Innopolice. Centrum jednak nie powstanie. Co zatem z działką?

 

Reklama

- Być może zostanie zagospodarowana na teren zielony – mówi Mańkowski.Komentarze do artykułu

marian

Tężnia solankowa to kolejna fanaberia rodem z poprzedniego czasu tylko kaliber trochę mniejszy. Planowano wcześniej InnoPolice, teraz tężnia solankowa? Proszę bardzo tylko nie za środki publiczne! Samorząd został powołany do zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców. W pierwszej kolejności drogi, mieszkania, kanalizacja a nie tężnia solankowa. PSL wam w głowach poprzewracał!!!

Pięknie i zdrowo może być.

Atrakcją byłaby tężnia solankową , trochę kasy własnej plus dotacją unijną bo można dostać na to , korzystny wpływ ma ona na układ oddechowy człowieka.

xyz

w Szczecinie pomijając brak toalet miejskich w poczet posagow i krasnoludkow przydaloby sie wiecej śmietników użyteczności publicznej bo latwiej wyrzucić gdziekolwiek niz takowy znaleźć.

zczvs

Postawicie dwa chodniki na krzyz, laweczke i smietnik? Zrobcie cos kreatywnego, prosze

Napisz

Reklama


Komentarze