Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Medalowy miting naszych pływaków


W niedzielę w Mławie odbyły się III Mistrzostwa Dzieci i Młodzików w Pływaniu (rocznik 2005 i młodsi). Zawodnicy Płetwala zdobyli 12 medali.

 



Gościem honorowym imprezy była srebrna medalistka ostatnich mistrzostw Europy w Kopenhadze Alicja Tchórz. W zawodach wystartowało 243 zawodników z 30 klubów. W doborowej stawce mieliśmy 9 zawodników z Płetwala Szczytno, którzy zanotowali kilka wartościowych rezultatów w swoich kategoriach wiekowych.

 

Zawodnicy Płetwala zdobyli 12 medali (5 złotych, 5 srebrnych, 2 brązowe). Dało to klubowi 3 miejsce w klasyfikacji medalowej i 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika Magdalena Lis (12 lat) zajęła pierwsze miejsce, Ignacy Choroszewski (10 lat) zajął drugie miejsce i Martyna Pieńkowska (9 lat) zajęła trzecie miejsce.

 

Sztafety: sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym rocznik 2005 i młodsi w składzie: Ignacy Choroszewski (10 lat), Tobiasz Czerniawski (13 lat), Magdalena Lis (12 lat) i Maciej Nowicki (12 lat) zajęła 1 miejsce; sztafeta mieszana 4 x 50m stylem zmiennym rocznik 2005 i młodsi w składzie: Ignacy Choroszewski (10 lat), Tobiasz Czerniawski (13 lat), Dawid Jakubcewicz (11 lat) i Maciej Nowicki (12 lat) zajęła 2 miejsce oraz sztafeta mieszana 4 x 25 m stylem dowolnym rocznik 2009 i młodsi w składzie: Nataniel Czerniawski (9 lat), Maja Jakubcewicz (8 lat), Natalia Nowicka (8 lat) i Martyna Pieńkowska (9 lat) zajęła 4 miejsce. Medale zdobyli: Magdalena Lis (4 złote), Ignacy Choroszewski (1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy), Tobiasz Czerniawski (1 złoty, 2 srebrne), Martyna Pieńkowska (1 złoty, 1 brązowy), Dawid Jakubcewicz (1 srebrny) i Maciej Nowicki (1 srebrny).


 

zch

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-05-12 21:56:06

13 medali naszych pływaków w Pułtusku

  • Środa, 2019-01-02 15:16:23

Litwa zdobyta przez naszych bokserów

  • Czwartek, 2018-09-27 10:09:26

Zryw postrachem „naszych” drużyn

  • Poniedziałek, 2018-08-20 15:39:05

Celne oczy naszych amazonek


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec