Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Medalowe sukcesy Płetwala w Mławie

W Mławie odbyły się Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza. Wystartowało 221 zawodników z 30 klubów. W doborowej stawce mieliśmy 5 zawodników z Płetwala Szczytno.

Zawodnicy trenera Sławomira Szczerbala zdobyli 17 medali (10 złotych, 5 srebrnych, 2 brązowe). Dało to klubowi 4 miejsce w klasyfikacji medalowej.

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 1 miejsce LIS Magdalena (13 lat) i PIECHOWICZ Karolina (14 lat), 2 miejsce PIEŃKOWSKA Martyna (10 lat), 3 miejsce CHOROSZEWSKI Ignacy (11 lat), 5 miejsce FILIPCZAK Nikola (13 lat). Medale zdobyli: LIS Magdalena (4 złote, 1 srebrny), PIECHOWICZ Karolina (3 złote), CHOROSZEWSKI Ignacy (1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy), PIEŃKOWSKA Martyna (1 złoty, 2 srebrne), FILIPCZAK Nikola (1 złoty, 1 brązowy).