Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

Meble+ na pięć plus, nowy salon meblowy w Szczytnie (sprawdź)


Od piątku, 20 sierpnia, do odwiedzin i na zakupy zaprasza klientów nowy sklep. Meble+ to już znana marka, która przede wszystkim... inspiruje i działa na wyobraźnię. Dzięki temu każde małe mieszkanie czy wielki dom można przemienić w swój wymarzony „pałac z bajki”. Wystarczy odwiedzić Galerię „Mazur” przy ul. Żeromskiego, bo tam właśnie nowy salon meblowy ma swoją siedzibę.Meble+ to sieć już kilkunastu salonów meblowych z 25-letnim doświadczeniem na rynku. To, czym mogli cieszyć oczy (i własne lokum) mieszkańcy Pisza, Giżycka, Płońska czy Łodzi – jest już dostępne także dla szczytnian. Piątkowe, oficjalne otwarcie salonu cieszyło się sporym zainteresowaniem klientów, bo też i oferta salonu była i jest bardzo atrakcyjna, a i liczne promocje, z okazji otwarcia, przyciągały i zachęcały.

 

Meble+ - to z pewnością nowa jakość wśród szczycieńskich sklepów meblowych.

 

- Dzisiaj salon meblowy nie może być jedynie zwykłym sklepem. To miejsce szukania inspiracji, narodzin nowych pomysłów i konsultacji z fachowcami w zakresie aranżacji wnętrz. Dlatego tworząc Meble+ skupiliśmy się przede wszystkim na tym, żeby wykreować przestrzeń przyjazną klientowi i odpowiadającą oczekiwaniom osób, które poszukują mebli skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb. Nasza różnorodna oferta z pewnością pozwoli każdemu znaleźć produkt, którego potrzebuje – mówi Sebastian Chołody, kierownik salonu Meble + w Szczytnie.

 

Wzorcowe prezentacje meblowe, z którymi można się zapoznać w salonie Meble+ w pełni potwierdzają tę opinię. Nowy salon to jakość na europejskim, a nawet światowym poziomie.

 

- Setki dostępnych mebli, wykwalifikowana obsługa i pięknie zaaranżowana przestrzeń ekspozycyjna to atuty, którymi mogą się pochwalić najbardziej popularne na arenie międzynarodowej salony meblowe - mówi prezes Meble+ Krzysztof Kocięda. – Marka Meble+ w niczym nie ustępuje europejskim znanym na całym świecie punktom sprzedaży mebli, spełniając najsurowsze kryteria jakościowe w każdym aspekcie. Wydaje nam się, że w Szczytnie dotąd brakowało takiego miejsca, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon właśnie tutaj.

 

Sceptycy powiedzieliby pewnie, że piękną prezentację można zapewnić wszystkiemu, nawet produktom o wątpliwej jakości. Jednak w przypadku szczycieńskiego salonu Meble+, musieliby zweryfikować swoją opinię i wyzbyć się wątpliwości. W tym przypadku słowa „wysoka jakość” obejmuje nie tylko wygląd samego sklepu, jego funkcjonalność i wygodne poruszanie się w poszukiwaniu interesujących elementów umeblowania. Ekspozycja – to niejako rzecz wtórna, bo „wysoka jakość” dotyczy przede wszystkim oferowanych do sprzedaży mebli, wyposażenia wnętrz, dodatków itp.

 

- Nowoczesne wzornictwo mebli oparte na światowych trendach w dziedzinie designu, użyteczność i precyzja wykonania, to cechy charakterystyczne produktów, które znajdą się w ofercie naszego salonu meblowego - zapewnia Ewa Jakubkiewicz-Ziętara, dyrektor ds. handlowych Meble+.

 

I – co bardzo ważne – w przypadku salonu Meble+ jakość idzie w parze z ilością. Salon ma bowiem tak bogatą ofertę, że praktycznie przy jednorazowej wizycie można całkowicie odmienić wystrój własnego salonu, kuchni czy sypialni. Tyle że jedna wizyta raczej nikogo nie zadowoli – salon Meble+ jest bowiem tak atrakcyjny, że chce się go odwiedzać jeszcze, i jeszcze, i jeszcze...

 

 

Meble+, salon firmowy BRW,

Galeria „Mazur”

ul. Żeromskiego 16

12-100 Szczytno

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Będzie swoja woda
  Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

  Robert Częścik


  2021-09-19 13:26:06
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

  XXX


  2021-09-19 11:39:24
 • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
  Żenada żłobek w szkole

  Andrzej


  2021-09-19 08:01:04
 • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
  13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

  Potężny LegwanZORD


  2021-09-18 23:07:50
 • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
  W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

  Ms


  2021-09-18 07:55:41
 • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
  celebryci na pierwszym planie...

  gość


  2021-09-18 06:21:39
 • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
  Za 100 lat ????????????

  Follower


  2021-09-17 19:38:00
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

  massakra


  2021-09-17 15:28:24
 • Filmowcy z Niemiec kręcą film w murach byłego kolegium nauczycielskiego
  W tym filme ta Niemka jedzie w brudnym starym pociągu do Pasymia. Wyrzuca z przedziału Polaka, który grzecznie wychodzi. Z Pasymia widać tylko zrujnowaną szopę jako dworzec i chuliganów na rynku. Komenda policji w Olsztynie wieczorem jest \"o tej porze już nie osiągalna\". Polska policjanta na wodok córki staje śię mamuśką i praca przestaje być ważna (Niemka patrzy na nią z pohardą). Typowa obraz Polski w ZDF. Nie da śię tego oglądać. Że Polacy w tym u cuestniczą?

  Telewidz


  2021-09-16 14:40:50
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Dlaczego te dziewczyn muszą biegać w majtkach i pokazywać gołe brzuchy? Kto chce je tak oglądać? Ze sortem nie ma to nic do czynienia

  Nick


  2021-09-16 14:30:24

Reklama