Wtorek, 30 Listopad
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka -

Reklama


Reklama

Meble+ na pięć plus, nowy salon meblowy w Szczytnie (sprawdź)


Od piątku, 20 sierpnia, do odwiedzin i na zakupy zaprasza klientów nowy sklep. Meble+ to już znana marka, która przede wszystkim... inspiruje i działa na wyobraźnię. Dzięki temu każde małe mieszkanie czy wielki dom można przemienić w swój wymarzony „pałac z bajki”. Wystarczy odwiedzić Galerię „Mazur” przy ul. Żeromskiego, bo tam właśnie nowy salon meblowy ma swoją siedzibę.Meble+ to sieć już kilkunastu salonów meblowych z 25-letnim doświadczeniem na rynku. To, czym mogli cieszyć oczy (i własne lokum) mieszkańcy Pisza, Giżycka, Płońska czy Łodzi – jest już dostępne także dla szczytnian. Piątkowe, oficjalne otwarcie salonu cieszyło się sporym zainteresowaniem klientów, bo też i oferta salonu była i jest bardzo atrakcyjna, a i liczne promocje, z okazji otwarcia, przyciągały i zachęcały.

 

Meble+ - to z pewnością nowa jakość wśród szczycieńskich sklepów meblowych.

 

- Dzisiaj salon meblowy nie może być jedynie zwykłym sklepem. To miejsce szukania inspiracji, narodzin nowych pomysłów i konsultacji z fachowcami w zakresie aranżacji wnętrz. Dlatego tworząc Meble+ skupiliśmy się przede wszystkim na tym, żeby wykreować przestrzeń przyjazną klientowi i odpowiadającą oczekiwaniom osób, które poszukują mebli skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb. Nasza różnorodna oferta z pewnością pozwoli każdemu znaleźć produkt, którego potrzebuje – mówi Sebastian Chołody, kierownik salonu Meble + w Szczytnie.

 

Wzorcowe prezentacje meblowe, z którymi można się zapoznać w salonie Meble+ w pełni potwierdzają tę opinię. Nowy salon to jakość na europejskim, a nawet światowym poziomie.

 

- Setki dostępnych mebli, wykwalifikowana obsługa i pięknie zaaranżowana przestrzeń ekspozycyjna to atuty, którymi mogą się pochwalić najbardziej popularne na arenie międzynarodowej salony meblowe - mówi prezes Meble+ Krzysztof Kocięda. – Marka Meble+ w niczym nie ustępuje europejskim znanym na całym świecie punktom sprzedaży mebli, spełniając najsurowsze kryteria jakościowe w każdym aspekcie. Wydaje nam się, że w Szczytnie dotąd brakowało takiego miejsca, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon właśnie tutaj.

 

Sceptycy powiedzieliby pewnie, że piękną prezentację można zapewnić wszystkiemu, nawet produktom o wątpliwej jakości. Jednak w przypadku szczycieńskiego salonu Meble+, musieliby zweryfikować swoją opinię i wyzbyć się wątpliwości. W tym przypadku słowa „wysoka jakość” obejmuje nie tylko wygląd samego sklepu, jego funkcjonalność i wygodne poruszanie się w poszukiwaniu interesujących elementów umeblowania. Ekspozycja – to niejako rzecz wtórna, bo „wysoka jakość” dotyczy przede wszystkim oferowanych do sprzedaży mebli, wyposażenia wnętrz, dodatków itp.

 

- Nowoczesne wzornictwo mebli oparte na światowych trendach w dziedzinie designu, użyteczność i precyzja wykonania, to cechy charakterystyczne produktów, które znajdą się w ofercie naszego salonu meblowego - zapewnia Ewa Jakubkiewicz-Ziętara, dyrektor ds. handlowych Meble+.

 

I – co bardzo ważne – w przypadku salonu Meble+ jakość idzie w parze z ilością. Salon ma bowiem tak bogatą ofertę, że praktycznie przy jednorazowej wizycie można całkowicie odmienić wystrój własnego salonu, kuchni czy sypialni. Tyle że jedna wizyta raczej nikogo nie zadowoli – salon Meble+ jest bowiem tak atrakcyjny, że chce się go odwiedzać jeszcze, i jeszcze, i jeszcze...

 

 

Meble+, salon firmowy BRW,

Galeria „Mazur”

ul. Żeromskiego 16

12-100 Szczytno

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze