Piątek, 16 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Masaż pod choinkę, to doskonały prezent


Na przygotowanie bożonarodzeniowych prezentów jest coraz mniej czasu, a wiele osób – niewątpliwie - wciąż jeszcze zastanawia się: co kupić?, czym zadowolić bliską osobę?, co ją zadowoli, a jednocześnie okaże się przydatne? Na te pytania od kilku lat najlepszą odpowiedź ma Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji, które znajduje się w Szczytnie, przy ul. Moniuszki 10. Zadzwoń zarezerwuj karnet: 508 096 508.Kolejny raz karnet podarunkowy na święta?

 

Tak, bo im częściej pojawia się możliwość sprawienia takiego prezentu, tym rośnie zainteresowanie i... zadowolenie. Już w listopadzie klienci dopytywali czy w tym roku też będą karnety. Co roku obserwujemy radość u osób obdarowanych. Przychodzą ochoczo na zabiegi, bo wiedzą, że to dla ich dobra.

 

Czy w dzisiejszych czasach klienci nie boją się przychodzić?

 

Na pewno mają obawy, lecz spełniamy wszystkie normy sanitarne związane z dzisiejszymi obostrzeniami. Przyjmujemy tylko osoby zdrowe, każdy musi mieć maseczkę i zdezynfekować przy wejściu ręce.

 

W ubiegłym roku można było wybrać sobie masaż. Czy w tym jest podobnie?

 

Ta forma jest najbezpieczniejsza. Obdarowana osoba sama wybiera masaż dla siebie. Może to być masaż leczniczy, gorącymi kamieniami lub ujędrniający ciało dermomasaż. W tym roku umożliwiliśmy także wykupienie karnetu np. n zabiegi typu laser, prądy czy nawet ćwiczenia indywidualne.

 

 

Skąd pomysł na rozszerzenie oferty?

 

Bo obserwujemy wzrost zainteresowania zabiegami stricte rehabilitacyjnymi. Wiele osób posiada skierowania od lekarzy, ale kolejki na takie zabiegi w ramach NFZ są długie, czasem trzeba czekać kilka miesięcy. Na przykład w przypadku rehabilitacji pourazowej takie odwlekanie w czasie niezbędnych zabiegów może sprawić, że okażą się one nieskuteczne. U nas zabiegi rehabilitacyjne można będzie rozpocząć już po Nowym Roku, co na pewno przyspieszy powrót do sprawności. Jeśli więc są osoby, które chcą bliskim podarować zdrowie pod choinkę, to my musimy wyjść naprzeciw wszystkim ewentualnym ich potrzebom. Stąd rozszerzenie tegorocznej oferty.

 

Czyli karnety realizujemy zaraz po nowym roku?

 

Tak, możemy zapisywać się od razu po 1 stycznia na masaże czy zabiegi, lecz nie musimy się spieszyć. Karnet będzie ważny aż do końca maja 2021 r. Tak, aby każdy zdążył go zrealizować.

 

Czyli tradycyjne skarpety to już przeżytek?

 

Dlaczego? Wcale nie. Jedno drugiego nie wyklucza. Można przecież karnet na zabiegi w naszym Centrum włożyć do skarpety. Proszę sobie wyobrazić scenę, kiedy Mikołaj prosi obdarowanego o przymierzenie skarpetek. I zdziwienie oraz radość tej osoby, gdy się przekona, że tradycyjne skarpetki są... opakowaniem dla karnetu. Jestem pewien, że wiele osób chciałoby być w tak miły sposób zaskoczonych.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze