Niedziela, 29 Marzec, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Masaż idealny pod choinkę – zaprasza Centrum Rehabilitacji


Promocja. Najlepszym prezentem jest zdrowie. Tej maksymie Centrum Rehabilitacji i Poprawy Sprawności jest wierne już od 10 lat. I co roku przygotowuje karnety świąteczne na masaże, które to zdrowie utrzymują. Karnety można zakupić w Centrum Rehabilitacji, ul. Moniuszki 10 w Szczytnie do 23 grudnia 2019 r., a zrealizować do 31 marca 2020 r. Więcej informacji na www.rehabilitacja-szczytno.pl. lub pod nr tel. 508-096-508.



Z tradycyjnymi prezentami mamy coraz więcej problemów. Sklepowe półki wypełnione są gadżetami i nie zawsze wiemy co tak naprawdę chciałaby dostać bliska nam osoba. Karnet na masaż jest bardzo uniwersalnym prezentem. Bardzo niewiele jest przeciwwskazań, przynosi ulgę po ciężkiej pracy, sprawia radość, usuwa ból i poprawia samopoczucie.

 

 

Dla wielu osób to nie był pierwszy raz, kiedy bliscy wpadli na pomysł z karnetem. Większość nie wyobraża sobie innego prezentu na święta. Oczywiście byli i tacy, którzy taki prezent dostali pierwszy raz i nie wiedzieli czego się spodziewać, ale już po pierwszym masażu wychodzili zadowoleni i komentowali, iż był to najlepszy prezent.


Reklama

 

Do wyboru jest masaż leczniczy pleców – dla tych, których już bolą plecy, masaż gorącymi kamieniami – dla liczących na relaks i rozgrzanie zimową porą, a kobiety, które chcą ujędrnić ciało przed wakacyjnym plażowaniem, mogą wybrać dermomasaż. Każdy obdarowany wybierze sobie to, co mu najbardziej pasuje. Osoba, która taki prezent sprawi, zadecyduje tylko o liczbie zabiegów.

 

Karnety można zakupić w Centrum Rehabilitacji, ul. Moniuszki 10 w Szczytnie do 23 grudnia 2019 r., a zrealizować do 31 marca 2020 r. Więcej informacji na www.rehabilitacja-szczytno.pl. lub pod nr tel. 508-096-508.

Reklama

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-03-06 10:01:37

Policjanci zapraszają kobiety do Rudki

  • Poniedziałek, 2020-03-02 10:49:58

Zapraszają na wernisaż prac Very Kobylińskiej

  • Niedziela, 2020-02-16 22:17:34

Centrum w szkole i w budżecie

Reklama


Komentarze

  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

    Andrzej


    2020-03-28 18:04:49
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

    Irek


    2020-03-28 10:04:13
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Moim zdaniem Pani Wójt ma rację , ale wieśniaki tego nie rozumieją że to bezsensowne wywalanie pieniędzy A panie nauczycielki baly się o swoje ciepłe posadki, i tak do emeryturki

    Waldek


    2020-03-27 22:06:58
  • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
    Szkoda że mieszkańcy bloku nie są informowani że jeden z lokatorów ma kwarantanne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mieszkaniec


    2020-03-27 20:31:27
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Ponad 3000 samorządów w kraju, po 40 tys. zł to 120 milionów, bo \"biednym\" rodzicom nie wystarczyło po 500+ przez kilka lat, a nawet jeśli kilka miesiecy na 1 dziecko(= 3500 zł) i nie mają komputerów? Jako społeczeństwo znów mamy płacić na to samo? No można, maseczki czy fartuchy pani Basia, z Krysią i inną Anią mogą przecież szyć w piwnicach...

    turkuć podjadek


    2020-03-27 18:12:06
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    do dr. Doktor Radosz jest świetnym lekarzem, tyle że podobnie jak jej \"uroczy\" braciszek, znany jako TW Korsak, jest zwolenniczką obecnej jedynie słusznej opcji, a jak ta opcja dzieli środki niezbędne medycynie, było wczoraj widać w sejmie.

    massakra


    2020-03-27 18:02:40
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    Komu ufam pytasz?- pierwsze lepsze nazwisko które przyszło mi do głowy- Pani doktor Joanna Radosz. Znalazłbym jeszcze wiele takich osób. Ty także na pewno potrafisz wskazać taką osobę. Pozdrawiam

    dr


    2020-03-27 13:38:36
  • Roczek drużyny Rugby Team
    Brawo. Gratuluję inicjatywy. Rugby to świetny sport.

    persi


    2020-03-27 12:42:11
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Och jak dobrze, bez wniosku p. Kiersikowskiego pewnie nic z tego by nie było. Zastanawiam się po co nam wogóle radni ?

    Sceptyk


    2020-03-27 11:50:17
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    A komu Ty ufasz, poproszę tak w dwóch zdaniach. Może się przekonam.

    do dr


    2020-03-27 11:38:27