Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Małżeństwo zginęło w płomieniach (zdjęcia)


Małżeństwo zginęło w pożarze domku letniskowego, do którego doszło dziś w nocy z Pasymiu. Ogień zauważył około godziny 1 w nocy mieszkaniec sąsiadującego budynku. Zaczął krzyczeć i budzić domowników. Zdołał uratować 59-letniego mężczyznę, który spał na parterze domu. Małżeństwa, które przebywało na piętrze nie udało się uratować.Do pożaru doszło w Pasymiu na ulicy Spacerowej, gdzie znajduje się kompleks domków letniskowych. Ogień zauważył mieszkaniec sąsiadującego budynku.


Reklama

 

- Zaczął krzyczeć i budzić domowników płonącego domu – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Przed zagrożeniem udało mu się ostrzec 59-letniego mężczyznę z powiatu płockiego, który uciekł z płonącego domu.

 

Reklama

Małżeństwu 64 i 65 lat, które spało akurat na piętrze budynku, drogę ucieczki najprawdopodobniej odcięły płomienie. Nie mieli szansa na wydostanie się ze śmiertelnej pułapki. Mimo szybkiej interwencji strażaków nie udało się ich uratować. To mieszkańcy powiatu wołomińskiego. Do Pasymia przyjechali na wypoczynek.

Na miejscu tragedii pojawiła się córka małżeństwa, która zidentyfikowała ciała.

Śledczy zabezpieczyli teren. Pod nadzorem prokuratora trwają czynności wyjaśniające przyczynę tej tragedii.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze